ال‍‌کلاسیکو با حضور 100 درصدی هواداران بارسلونا

به گزارش “ورزش سه”، وزیر بهداشت اسپانیا امروز اعلام کرد که دیگر محدودیتی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه های فوتبال وجود نخواهد داشت. برای بسکتبال نیز محدویدت به 80 درصد گنجایش سالن رسیده و این ورزش نیز دیگر چیزی تا برگزاری بازی ها با حضور 100 درصدی تماشاگران فاصله ندارد.

 

 

 

 

از اول اکتبر دیگر ورزشگاه های فوتبال اسپانیا محدودیتی برای استقبال از تماشاگران ندارند که خبر بسیار خوبی برای فوتبال دوستان اسپانیا محسوب می شود. دربی باسک بین بیلبائو و آلاوس که جمعه در سن مامس برگزار می شود، اولین دیداری است که با حضور 100 درصدی هواداران به انجام خواهد رسید و بازی پونفردینا و وایادولید در دسته دوم نیز روز جمعه شرایط مشابهی خواهد داشت.

 

 

 

 

پیش از این تنها 40 درصد ورزشگاه های فوتبال در اختیار تماشاگران قرار داشت ولی دیگر این محدودیت برداشته شده است. به این ترتیب ال کلاسیکوی 2 آبان در ورزشگاه پر از تماشاگر نوکمپ برگزار خواهد شد و بارسا می تواند از حمایت 100 درصدی هوادارانش استفاده کند. دو ال کلاسیکوی فصل گذشته بدون حضور تماشاگران برگزار شد و رئال هر دو بازی را با پیروزی به پایان رساند.

 

با چراغ سبز وزارت بهداشت اسپانیا و دولت، از این پس تمامی بازی های فوتبال در لالیگا و دسته دوم با حضور 100 درصدی هواداران برگزار خواهد شد.