نظرم در مورد لواندوفسکی فعلا تغییر نمی‌کند!

به گزارش “ورزش سه”، لئون گورتزکا و جاشوا کیمیچ، دو ستاره آلمانی و درخشان بایرن مونیخ در هفته های اخیر قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کردند و به نظر می رسد هنگام تصمیم گیری بین این دو بازیکن هماهنگی وجود داشته است. لئون گورتزکا با تایید این موضوع مدعی شد هنوز اهداف بزرگی در بایرن مونیخ پیش روی او و کیمیچ باقی مانده است.

 

لئون گورتزکا گفت: “من نمی خواهم به کسی دروغ بگویم و البته که پول هم در تصمیم گیری نقش دارد، اما چیزهای بسیار مهم دیگری نیز وجود دارد. بایرن مونیخ احساسی بسیار خوب به من داد و دید کاملا روشنی به من نشان داد. ما برنامه، یک تیم و یک سرمربی برای رسیدن به حداکثر موفقیت در اختیار داریم.

 

 

پیشنهاد رئال مادرید و منچستریونایتد؟ وقتی باشگاه های دیگر عملکرد شما را بررسی می کنند هیجان انگیز است. من برای تصمیم گیری های خود خیلی وقت زیادی می گذارم. من و جاشوا کیمیچ به این نتیجه رسیدیم کارمان در بایرن هنوز به پایان نرسیده و هنوز اهداف بزرگی در انتظار ما هستند. تمدید قرارداد جاشوا نیز نقش مهمی در تصمیم من داشت. هدف ما یافتن راه حلی بود برای ادامه دوران حضور در بایرن مونیخ برای سالهای آینده بود.

 

استمرار درخشش رابرت لواندوفسکی؟ عملکرد او مانند بازیکنی است که انگار هنوز در دهه 20 سالگی خود قرار دارد. از نظر من مهاجمی بهتر از رابرت لواندوفسکی در دنیای فوتبال وجود ندارد و بعید است نظرم به این زودی نیز تغییر بکند. لواندوفسکی همچنان می تواند خط حمله بایرن مونیخ را برای مدتی طولانی هدایت کند.”

 

لئون گورتزکا، هافبک آلمانی بایرن مونیخ مدعی شد رابرت لوانوفسکی، ستاره 33 ساله و لهستانی این باشگاه بهترین مهاجم جهان است.