پرسپولیس و قابی که باید در ریاض ثبت شود(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، شاید اگر از هر بازیکن پرسپولیس سوال کنیم به جوابی واحد در مورد یک کار نیمه تمام برمی‌خوریم. قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، که با توجه به نتایج درخشان سال‌های اخیر قرمزها و تجربه دوبار فینالیست شدن، این باور را در تیم فعلی به وجود آورده که می‌توانند این بار از سد تمامی تیم‌ها بگذرند و بر قله آسیا بایستند.

 

تیم پرسپولیس پیش از شروع فصل‌ها یک مقدمه تکراری دارد و فقط کمی اسامی آن متفاوت است! یک بار نام مانوئل ژوزه که هواداران دل خوشی از او نداشتند به عنوان طلبکار با رقمی سنگین مطرح است؛ یک بار پای برانکوی محبوب‌شان وسط می‌آید و این بار اسم کالدرون آرژانتینی که تنها نیم فصل در این تیم حضور داشت به میان آمده و چالشی تکراری و البته پر دردسر برای باشگاه و هواداران ساخته است.

 

 

تیمی که با پنجره‌های بسته نقل و انتقالاتی رو به رو است و به قول یحیی هیچ بادی به داخل این باشگاه نمی‌وزد باید با الهلالی رو به رو شود که با متئوس پریرای برزیلی ستاره سابق وست بروموویچ و موسی مارگا هم تیمی سابق طارمی در پورتو گویی با کولر گازی برای این دیدار آماده شده‌اند!

 

اما چیزی که می‌تواند برتری تیم یحیی در زمین را رقم بزند روحیه جنگندگی و آن کار نیمه تمامی است که همه سرخ‌ها را برای به دست آوردنش هم قسم کرده‌. پرسپولیسی‌ها این روزها در بازی‌های درون تیمی و دوستانه هم جنگجویانه تلاش می‌کنند و این چنین جلوی دوربین برای پیروزی ژست می‌گیرند. قابی که منتظریم آن را در ریاض هم ببینیم و این بار نه با کاور و پیراهن تمرین، بلکه با لباس قرمز آسیایی پرسپولیس و با بک گراندی از الهلالی‌های حیرت زده و کیش و مات شده در خانه.

روحیه پیروزی پرسپولیسی‌ها حتی در بازی‌های درون تیمی می‌تواند راز موفقیت سرخ‌ها مقابل ستاره‌های الهلال باشد.