طلسم عجیبی که دست‌بردار اینتر نیست!

به گزارش “ورزش سه” تساوی بدون گل برابر شاختار به این معناست که اینتر از دو بازی ابتدایی خود فقط یک امتیاز گرفته است. اما این روند تنها معطوف به امسال نیست و در سال های گذشته نیز وجود داشته است. تیم آنتونیو کونته در اولین فصل حضور این سرمربی ایتالیایی روی نیمکت در اولین بازی در نوکمپ مغلوب بارسلونا شده و در هفته دوم نیز در سن سیرو مقابل اسلاویا پراگ تن به تساوی داد.

 

در دومین سال و البته آخرین فصل حضور کونته در رختکن نراتزوری نیز اینتر در دو هفته اول برابر گلادباخ و مانند دیدار دیشب شاختار به تساوی رضایت داد. اما سه سال قبل اینتر بعد از مدت ها با لوچانو اسپالتی موفق به راهیابی به لیگ قهرمانان شد. شروع این تیم در تورنمنت رویایی بود و آنها در دو هفته ابتدایی موفق به غلبه بر تاتنهام و آیندهوون شدند.

 

 

اما جالب اینجاست در هر سه فصل اینتر در نهایت حتی موفق به صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان نیز نشده و در همان اولین گام با این تورنمنت وداع کرده است. در واقع آخرین حضور نراتزوری در مرحله حذفی به 9 سال قبل بازمی گردد که آنها در یک هشتم مغلوب مارسی شده و از لیگ قهرمانان حذف شدند.

 

حالا این فصل نیز تیم سیمئونه اینزاگی علیرغم ارائه نمایشی خوب برابر رئال مادرید در اولین دیدار در خانه، با گل دقایق پایانی رودریگو مغلوب شد و دیشب نیز این تیم در اوکراین مقابل شاختار به تساوی بدون گل رضایت داد. این شروع ضعیف باز هم باعث نگرانی هواداران اینتر از حذف زودهنگام دوباره و عدم موفقیت در رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان شده است.

 

اینتر همانند سال های اخیر در هفته های ابتدایی لیگ قهرمانان شروع خوبی نداشته است.