مهاجم جوان سایپا رسما استقلالی شد

به گزارش “ورزش سه”، امیرعلی صادقی، بازیکن فصل گذشته تیم سایپا با عقد قرارداد سه ساله به تیم استقلال پیوست.

بحث حضور صادقی 20 ساله در استقلال از چند روز قبل مطرح شده بود. این بازیکن با سایپا قرارداد داشت و حضورش در استقلال منوط به رضایت مسئولان نارنجی‌پوش بود.
حالا اما استقلالی‌ها بعد از چند روز مذاکره موفق شدند که رضایت صادقی را از مدیران سایپا بگیرند و با این بازیکن قراردادی سه ساله امضا کنند.

 

صادقی متولد بهمن 79 است و در پست وینگر و هافبک پشت فوروارد بازی می‌کند. او سابقه بازی در تیم های مقاومت، آبفا ، برق تهران و سایپا را دارد و در دو فصل متوالی در لیگ برتر جوانان باشگاه‌های تهران عنوان آقای گلی را به دست آورده است.

 

امیر علی صادقی پس از درخشش در لیگ جوانان تهران و به ثمر رساندن ۲۳ گل از جمله هت‌تریک در دربی جوانان تهران، ضمن کسب عنوان آقای گلی نظر کادرفنی تیم بزرگسالان سایپا را به خود جلب کرد و به تمرینات این تیم اضافه شد.

 

او نخستین بار در دیداری از هفته دوازدهم لیگ نوزدهم و بازی برابر ماشین‌سازی، حضور در لیگ برتر را تجربه کرد. این بازیکن جوان پس از ۶ بازی به عنوان بازیکن تعویضی در آن فصل، در لیگ بیستم بیشتر به کار گرفته شد و ۱۴ بار برای سایپا به میدان رفت.

 

امیرعلی صادقی در دو دیدار رفت و برگشت برابر ذوب آهن در فصل گذشته موفق به گلزنی شد. او جزو بازیکنان انگشت‌شمار زیر ۲۱ سال لیگ برتر است که سابقه گلزنی در این لیگ را در کارنامه دارد. صادقی در چند مرحله به اردوی تیم ملی جوانان نیز دعوت شده است.

 

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که نشان داده در کنار بازیکنان باتجربه و نامدار به جوانان هم اهمیت می‌دهد، صادقی را در راستای تقویت تیمش در خط حمله به استقلال اضافه کرده است.

نکته جالب اینکه پیش از این ابوالفضل جلالی و امیرحسین حسین زاده از تیم سایپای تهران به استقلال ملحق شده بودندو صادقی سومین نارنجی‌پوشی است که پیراهن آبی های پایتخت را برتن خواهد کرد.

مهاجم جوان سایپای تهران با عقد قرارداد رسمی راهی استقلال شد.