سایپا و تیمی که آماده فروش است!

به گزارش “ورزش سه” چهارشنبه 24 مهر یعنی دو هفته دیگر قرار است مرحله مقدماتی هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان در دو گروه آغاز شود، اما هنوز بسیاری از تیم‌ها در بلاتکلیفی هستند و یا شاید به صورت مخفیانه تمرینات خود را آغاز کرده و خبری را در این‌باره رسانه‌ای نکرده‌اند؛ یکی از تیم‌های بلاتکلیف، تیم فوتسال زنان سایپاست که در دو دوره متوالی موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شده است.

 

نارنجی‌پوشان سایپا که فصل گذشته در لحظه پایانی عنوان قهرمانی را از دست دادند، به نظر می‌رسد با توجه به سقوط تیم فوتبال مردان به لیگ دسته یک، شرایط مالی خوبی را ندارند و از این حیث مدیران باشگاه تمایلی به تیمداری در فوتسال نداشته و حتی به دنبال فروش امتیاز آن هستند.

 

اغلب بازیکنان فصل گذشته سایپا نیز تیم جدید خود را انتخاب کرده‌اند و از آن سو، بازیکنی هم در این مدت مذاکره‌ای با مدیران باشگاه سایپا نداشته و از آن مهم‌تر کادرفنی نارنجی‌پوشان هم مشخص نشده تا همه نشانی‌ها حاکی از انصراف خودروسازان از فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان باشد؛ آن‌هم در فصلی که رقیب‌شان یعنی پیکان تیمداری در عرصه فوتسال زنان را آغاز کرده و اتفاقا در یک گروه دو تیم قرار گرفته‌اند.

 

سایپا تهران در گروه دوم با ملی حفاری اهواز، مس رفسنجان، پیکان تهران، پارس آرا شیراز، کیمیای اسفراین، هیات فوتبال اصفهان و نصر فردیس هم‌گروه بوده است؛ باید دید طی روزهای آینده آیا فروش امتیاز از سوی مدیران باشگاه انجام خواهد شد یا با انصراف، پرونده تیمداری تیم فوتسال زنان سایپا در لیگ برتر بسته خواهد شد؟

به نظر می‌رسد تیم فوتسال زنان سایپا تهران در فصل جدید لیگ برتر حضور نخواهد داشت و خودروسازان علاقه‌ای به تیمداری ندارند.