اعلام رسمی شهرداری بوشهر؛ شاهین فروشی است

به گزارش “ورزش سه”، رقم اعلام شده برای فروش امتیاز شاهین شهرداری بوشهر در مزایده 17 میلیارد و 400 میلیون تومان است. نکته جالب توجه در مورد بازگشایی پاکت های پیشنهادی تاریخ آن است؛ به واقع مزایده روز 26 مهر برگزار خواهد شد. یعنی دو روز بعد از شروع بازی ها.

 

در حالی که سعید مسیگر مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اعلام کرده بود در فصل جدید شهرداری بوشهر به حمایت خود از شاهین ادامه خواهد داد و تمرینات این تیم از روز پنج شنبه شروع خواهد شد شهرداری بوشهر چنین اعلامی داشته و واضح است که قصد ادامه حمایت از شاهین را ندارد و می خواهد  امتیاز این تیم را واگذار کند. اما سوال مهم و اساسی اینجاست آیا خواهان شاهین بوشهر فرصت کافی برای تیم سازی در اختیار خواهد داشت؟ سوال مهم و اساسی دیگر؛ شهرداری بوشهر که نیت به ادامه حمایت از شاهین شهرداری بوشهر را نداشت چرا زودتر تصمیم به واگذاری امتیاز این تیم نگرفت تا گروه جدیدی که قصد خریداری امتیاز تیم را دارند فرصت کافی برای جذب بازیکن و هم چنین آماده سازی تیم داشته باشند؟

 

 

این اتفاق در حالی رخ داده است که قرعه کشی بازی های لیگ یک انجام شده و قرار بود 19 مهر بازی ها شروع شود. البته بعدا اعلام شد که چند روزی بازی ها با تاخیر آغاز خواهد شد اما قطعا شروع بازی های لیگ یک پیش از استارت لیگ برتر است که 27 مهر است. به واقع توام با شروع بازی های فصل جدید لیگ یک شهرداری بوشهر پیشنهاد شرکت کنندگان در مزایده واگذاری امتیاز شاهین را بررسی خواهد کرد.

 

با توجه به اینکه هنوز سرمربی جدید شاهین مشخص نشده و تمرینات این تیم هم متوقف است خریدار جدید برای حضور در بازی ها با مشکل مواجه خواهد شد چرا که سازمان لیگ تیم ها را موظف کرده است 10 روز پیش از شروع مسابقات باید ثبت نام و نام 14 بازیکن خود را به سازمان لیگ ارایه دهند. علاوه بر شاهین شهرداری بوشهر تیم های خوشه طلایی و بادران هم مشخص نیست که در فصل جدید بازی ها شرکت خواهند کرد یا نه و این ممکن است آنها را در خط حذف از بازی ها قرار دهد.

شهرداری بوشهر رسما اعلام کرد امتیاز تیم شاهین شهرداری بوشهر در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور را واگذار می کند و به همین بهانه مزایده گذاشته است.