دیدار سجادی با نماینده زنان ایران در ACL (عکس)

به گزارش “ورزش سه” تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان که در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال زنان موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، حالا باید در قامت نماینده ایران در رقابت‌های آزمایشی لیگ قهرمانان فوتبال زنان آسیا شرکت کند.

 

اتفاقی که برای اولین‌بار برای یک تیم ایرانی رخ می‌دهد و قرار است کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برگزاری این دوره آزمایشی، تصمیم نهایی خود برای رسمیت دادن به برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان فوتبال زنان آسیا اعلام کند.

 

 

شاگردان مریم جهان‌نجاتی در حال حاضر خود را برای حضور در این تورنمنت که آبان‌ماه به میزبانی اردن برگزار می‌شود، آماده می‌کنند و حدود دو هفته از آغاز تمرینات آن‌ها در شهر سیرجان می‌گذرد؛ امشب تمرینات دختران سیرجانی یک میهمان ویژه داشت.

 

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان مطابق برنامه‌ریزی قبلی او که برای سفر استانی به کرمان انجام شده بود، در زمان حضورش در شهر سیرجان و پس از بازدید از ورزشگاه‌های شهید سلیمانی و امام علی(ع)، به دیدار اعضای تیم زنان شهرداری سیرجان رفت و از نزدیک نظاره‌گر تمرین آن‌ها بود.

 

سجادی برای سبزپوشان سیرجانی در تورنمنت پیش‌روی آرزوی موفقیت کرد و بار دیگر حمایت وزارت ورزش را از ورزش زنان را در این دیدار تکرار کرد.

 

وزیر ورزش و جوانان امشب دیداری با اعضای تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان داشت و از نزدیک نظاره‌گر تمرین آن‌ها بود.