آلگری: این نمایشی در حد نام یوونتوس واقعی بود

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس در لیگ قهرمانان این فصل شروعی درخشان داشته و امشب با غلبه بر چلسی، حالا با اقتدار در صدر جدول قرار گرفته است. بیانکونری علیرغم غیبت برخی ستاره های مهم خود موفق شد مدافع عنوان قهرمانی اروپا را مغلوب کند و مکس آلگری در پایان این دیدار مدعی شد تیمش حتی می تواند بهتر از این هم بازی کند.

 

مکس آلگری گفت: “معمولا ملوانان در دریاهای طوفانی همیشه می توانند راه نجات را پیدا کنند. بازیکنان یوونتوس امشب بازی فوق العاده ای را در برابر مدافع عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا انجام دادند و این نمایشی در حد نام یوونتوس واقعی بود.

 

 

 ما برای پییروز شدن دشواری های زیادی را متحمل شدیم، اما میل و انگیزه فراوانی داشتیم که در خانه به پیروزی برسیم. فقط یک ضربه روملو لوکاکو خطرناک بود و ووچیک شزنی امشب خیلی مجبور به واکنش نشان دادن نشد.

 

ما می توانیم از نظر فنی بهتر از این هم بازی کنیم، اما واقعا اجازه ندادیم چلسی موقعیت های گلزنی چندانی داشته باشد و البته چندین ضد حمله خطرناک را نیز هدر دادیم. پس از گذشت دو بازی کسب شش امتیاز و بدون گل خورده هستیم و این گام خوبی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی است.

 

من فکر می کردم که می توانیم با قرار دادن سه بازیکن در خط حمله مقابل چلسی برتری داشته باشیم، اما در ادامه فدریکو کیه زا را به پست مهاجم مرکزی و فدریکو برناردسکی را پشت سر او فرستادم و و اوضاع بهتر شد. یوونتوس باید بداند چگونه می تواند در چنین بازی هایی پیروز شود. باید برای کسب پیروزی سختی کشید و مبارزه کرد و این همان کاری است که بازیکنان یوونتوس امروز عصر مقابل چلسی انجام دادند.”

 

مکس آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس به تمجید از نمایش تیمش پرداخته و مدعی شد چلسی موقعیت چندانی نداشته است.