ناگلزمان: مهم‌ترین صحنه بازی دقیقه 89 رقم خورد

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ امشب موفق شد در خانه خود با پنج گل دینامو کیف را مغلوب کرده و با اقتدار در صدر جدول گروه دشوار خود قرار گرفت. یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان بایرن مونیخ که در 10 تجربه اول ابتدایی خود به عنوان سرمربی بایرن مونیخ صاحب 9 شده و از این حیث در تاریخ این باشگاه رکوردشکنی کرده، به تمجید از نمایش تیمش در دیدار امشب پرداخت.

 

یولیان ناگلزمان گفت: “ما اعضای کادر فنی و تک تک بازیکنان به خوبی می دانیم که که می توانیم و می خواهیم بهتر از این هم عمل کنیم. ما حتی پس از گل پنجم هم می خواستیم یک بار دیگر دروازه حریف را باز کنیم. من از عملکرد امشب بایرن مونیخ کاملا راضی هستم. البته حریف چند موقعیت خوب داشت که نتوانست از آنها استفاده کند، اما ما نیز گل های فوق العاده ای به ثمر رساندیم.

 

 

مهمترین صحنه برای من زمانی بود که دایوت اوپامکانو در دقیقه 89 توپ را دفع کرد و بابت اینکه ما دروازه خود را بسته نگه داشتیم از شدت خوشحالی جشن گرفت، زیرا ما موفق به ثبت کلین شیت هم شدیم. این پیروزی یک گام مهم بود و بازیکنان بایرن بابت این نتیجه بسیار خوشحال هستند. البته دینامو نتوانست حتی یک گل هم بزند و می توانست نتیجه برای آنها بهتر از این رقم بخورد.

 

درخششش لروی سانه؟ اجازه دهید او کار خود را انجام دهد. زیر نظر من، لروی سانه بیشتر از سال گذشته بازی می کند که این به سود او شده است. سانه یک بازیکن برجسته با شخصیتی بسیار خوب است.

 

باخت 0-3 بارسلونا به بنفیکا؟ من از نتیجه آگاه شدم. بنفیکا در بازی اول مقابل دینامو کیف نیز برتری محسوسی داشت، اما مشکل آنها تبدیل نشدن موقعیت های گلزنی به گل برتری بود و حتما شرایط این تیم امشب تغییر کرده است.”

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ مدعی شد تمام باشگاه معتقدند باز هم می توانند از این بهتر عمل کنند.