دلیل تاخیر بارسا در اعلام‌اخراج رونالد کومان فاش شد

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا طی هفته‌های اخیر یکی از پرحاشیه‌ترین دوران خود را سپری کرده است. نتایج بد این تیم با شکست در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ آغاز شد و پس از آن تیم رونالد کومان با دو تساوی دیگر در لالیگا مقابل تیم‌های گرانادا و کادیز متوقف شد.

 

 

 

 

از طرفی بیانیه رونالد کومان در نشست خبری پیش از دیدار برابر کادیز باعث شد که حواشی در این باشگاه به اوج خود برسد و حتی طی روزهای اخیر گزارش ها حاکی از آن بوده که سرمربی هلندی آخرین روزهای حضور خود روی نیمکت بلوگرانا را تجربه می‌کند.

 

با این حال پیروزی پرگل بارسلونا در دیدار ابتدای هفته برابر لوانته باعث شد که این تیم کمی به آرامش برسد اما بلوگرانا در ادامه فصل کابوس وار خود شب گذشته در خانه بنفیکا با نتیجه سنگین 3-0 شکست خورد تا به نظر برسد رونالد کومان به پایان کار خود در این تیم بسیار نزدیک شده است.

 

 

 

 

در واقع گزارش ها حاکی از آن است که احتمالاً طی ساعات و روزهای آینده سرمربی هلندی از هدایت بارسلونا برکنار خواهد شد؛ اتفاقی که پیش از این در روزهای گذشته نیز زمزمه‌های آن به گوش رسید اما به وقوع نپیوست و حالا رادیو کاتالونیا دلیل آن را فاش کرده است. این منبع مدعی شده که دلیل اصلی تاخیر بارسلونا برای اعلام اخراج رونالد کومان اختلاف بین خوان لاپورتا با هیئت رئیسه باشگاه است. رئیس بارسلونا خواهان حضور آندره‌آ پیرلو روی نیمکت این تیم است، در حالی که هیئت مدیره باشگاه ژاوی، روبرتو مارتینز و حتی یوردی کرویف را گزینه های بهتری می دانند.

به نظر می رسد اختلاف بین خوان لاپورتا و هیئت رئیسه بارسلونا دلیل عدم اخراج رونالد کومان تا به این لحظه بوده است.