برونو فرناندز: دخیا ما را در بازی نگه داشت

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست منچستر یونایتد در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا مقابل یانگ بویز و سپس باخت در مسابقه ابتدای هفته برابر استون ویلا انتقادات از تیم اوله گنار سولسشر به اوج خود رسید؛ موضوعی که باعث شد یونایتد برای پیروزی در مسابقه دیشب برابر ویارئال تحت فشار زیادی قرار بگیرد.

 

 

 

 

منچستریونایتد در حالی دیشب با گل دقایق پایانی کریستیانو رونالدو موفق به شکست ویارئال در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا شد که ابتدا با یک گل از حریف خود عقب افتاده بود اما در ادامه به بازی بازگشت و سه امتیاز بسیار مهم را به دست آورد.

 

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستر یونایتد، بعد از پیروزی دلچسب به این تیم مقابل ویارئال گفت: “من همواره در طول مسابقه اعتقاد داشتم که می‌توانیم برنده شویم، حتی بعد از گلی که آن‌ها به ثمر رساندند‌. در واقع این احساس را داشتم که می‌توانیم به بازی برگردیم و همین کار را هم انجام دادیم. بعد از گل الکس تلس همه فضایی را احساس کردند که باورنکردنی بود. فشار هواداران غیر قابل باور بود.

 

 

 

 

چند سیو بزرگ توسط داوید دخیا به ما کمک کرد که در بازی بمانیم. در پایان کریستیانو رونالدو حضور داشت که همواره این احساس وجود دارد که گلزنی می کند و یک بار دیگر این کار را انجام داد.”

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستر یونایتد، از عملکرد شب گذشته داوید دخیا مقابل ویارئال تمجید کرد‌.