وقتی حامد لک پف می‌کند! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در فصل پیش لیگ قهرمانان بود که حامد لک در ادامه مرحله گروهی در چارچوب دروازه سرخ‌ها قرار گرفت و از همان بازی اول عملکرد خوبی در آسیا با پرسپولیس داشت و دروازه او در آن تورنمنت فقط از روی نقطه پنالتی گشوده می‌شد.

 

لک که سال خوب را با پرسپولیس پشت سر گذاشته در این فصل نیز باید بهترین عملکرد را در دروازه پرسپولیس از خود نشان دهد و  بازیکنی موثر برای صعود پرسپولیس به نیمه نهایی باشد. او این بار خود را برای ثبت یک کلین شیت آسیایی دیگر مقابل فاز هجومی پرستاره الهلال آماده می‌کند.

 

 

حامد کار سختی مقابل موسی مارگا، گومیس و متئوس پریرا خواهد داشت و یحیی گل محمدی روی آمادگی بدنی بالای او و استایل خاصش در جمع کردن توپ‌های خطرناک محوطه شش قدم حساب ویژه‌ای باز کرده و لک هم با همان مهارت خاص این کار را در تمرینات تکرار می‌کند؛زمانی که او انگار به بدن خود حجم بیشتری می‌دهد تا توپ از او عبور نکند.

 این دروازه‌بان فصل گذشته در این مرحله و مقابل پاختاکور موفق به ثبت کلین شیت شده بود و این بار کاری به مراتب سخت‌تر مقابل الهلال در کشور عربستان خواهد داشت و باید در این بازی ویژه در پیک آمادگی باشد.

لک امیدوار است همانند فصل گذشته امضای خود را پای موفقیت پرسپولیس در آسیا ثبت کند و تقابلی ویژه برابر خط حمله الهلال پیش روی او قرار دارد.