حیدریان:هرچه گفتیم سنگ‌سفیدی عذزخواهی نکرد

به گزارش “ورزش سه”، محمدرضا حیدریان بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال دیشب در برنامه ورزشگاه صحبتهای جدیدی درباره تنبیه انضباطی محمدرضا سنگ سفیدی و عدم همراهی تیم ملی در بازی قراقستان به زبان آورد.

او  گفت: این موضوع را ما بحث کردیم و جلسه گذاشتیم و با مشورت جمعی و تاکید آقای ناظم الشریعه قرار شد این بازیکن نباشد. به هرحال آقای سنگ سفیدی بازیکن خوبی است ولی نمی‌توانیم بگوییم که اگر بود حتما بازی را می‌بردیم ولی نبودش بی تاثیر هم نبود؛ اما حتی اگر می‌آمد عذرخواهی می‌کرد شاید می‌توانستیم کاری کنیم.

 

حیدریان ادامه داد: من دو سه، بار به سنگ سفیدی گفتم و او می‌گفت که من عذرخواهی نمی‌کنم و این کار شایسته‌ای نبود. شاید تحت فشار بود و به نظرم بعد از بازی باید عذرخواهی می‌کرد و ما وساطت می‌کردیم و آقای ناظم الشریعه هم آدمی نیست که خیلی تک رای باشد و او آدم دلسوزی است و ممکن بود با عذرخواهی برمی‌گشت و چه بسا شاید نتیجه هم می‌گرفتیم.

 

کاپیتان سابق تیم ملی عقیده دارد  بازیکن همیشه بازیکن است و همیشه باید تحت فرمان باشد و من به عنوان مربی اگر اشتباهی کنم، خودم باید جوابگو باشم و بازیکن نمی‌تواند به من بگوید این کار اشتباه است.

محمدرضا حیدریان می‌گوید اگر سنگ سفیدی عذر خواهی می‌کرد ممکن بود در جام جهانی بازی کند.