قبل از فینال کوپا آمه‌ریکا پلی‌استیشن بازی کردم

به گزارش “ورزش سه”، چندی بود که به حسرت تیم ملی آرژانتین و لیونل مسی در رقابت های کوپا آمه‌ریکا پایان داده شد و شاگردان لیونل اسکالونی موفق شدند با غلبه بر تمام رقبای خود به مقام قهرمانی دست پیدا کنند. در این بین امیلیانو مارتینز، دروازه بان تیم ملی آرژانتین نمایش‌های درخشانی در رقابت های کوپا داشت و نقشی کلیدی در قهرمانی تیمش ایفا کرد.

 

امیلیانو مارتینز، دروازه بان باشگاه استون ویلا، حالا از علاقه اش به پلی استیشن صحبت کرده و می‌گوید: “صادقانه من هر شب دو ساعت پلی استیشن بازی می کنم. دو ساعت کامل. این زمان متلعلق به من است تا کاملا حواسم را از همه چیز پرت کنم. عاشق این کار هستم زیرا به من کمک می کنم همه چیزهای دیگر را کنار بگذارم. پلی استیشن در همه سفرهایم من همراه است.”

 

 

 

 

امیلیانو مارتینز در ادامه گفت: “پیش از فینال کوپا آمه‌ریکا برابر برزیل، یکی دو بازی انجام دادم، سپس برای حضور در فینال به استادیوم رفتم. این مسئله به من می کند درباره مسائل دیگر هم فکر کنم و این که کل  روز وقتم با گوشی موبایل سپری نشود. هنگامی که در ماردل پلاتا بودم، تمام روز وقتم را با توپ پشت سر می گذاشتم اما شب به بازی کردن اختصاص داشت.”

 

امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتینی استون ویلا، درباره علاقه اش به پلی استیشن حرف زده است.