ستاره سابق موناکو و PSG جانشین کومان می‌شود؟

به گزارش “ورزش سه”، آینده رونالد کومان در بارسلونا مدت هاست که به خطر افتاده و جایگاهی بسیار متزلزل دارد. سرمربی هلندی فصل قبل بارسا با به کوپا دل ری رساند ولی نتایج او در رقابت های دیگر ناامیدکننده بود.

 

 

 

 

خوان لاپورتا که مارس گذشته به عنوان رئیس بارسا انتخاب شد، اعتقادی به کومان ندارد ولی نبود یک گزینه جانشینی مناسب و نیز غرامت 12 میلیون یورویی باعث شده تا نتواند تصمیم خود مبنی بر اخراج کومان را نهایی کند.

گفته می شود گزینه اصلی لاپورتا اسطوره فوتبال ایتالیا آندره آ پیرلو است اما هیئت مدیره روی ژاوی هرناندز نظر مثبت دارد و جوردی کرویف مدیر بخش فوتبال بارسا نیز بابی مارتینز سرمربی بلژیک را می خواهد.

 

 

 

 

در این بین طبق ادعای راک 1 حالا نام مارسلو گایاردو نیز روی میز است.

گایاردوی 45 ساله در ریورپلاته در این سال‌ها فوق‌العاده کار کرده و کارنامه کاری او آن‌قدر خوب بوده که با توجه به 2 قهرمانی‌اش در جام لیبرتادورس، سال گذشته به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت رئال مادرید در اسپانیا مطرح شده بود. اکنون نیز او جزو گزینه های جانشینی رونالد کومان است. از قرارداد گایاردو با ریور تنها یک سال دیگر باقیمانده و او اخیرتا اعلام مرد که قصد حضور در فوتبال اروپا را دارد و به تمدید فکر نمی کند. گایاردو در دوران فوتبالش برای موناکو و پی اس جی نیز سابق بازی دارد و به خوبی فضای فوتبال اروپا را می شناسد.

مارسلو گایاردو مربی بسیار موفق ریورپلاته نیز یکی از گزینه های جانشینی رونالد کومان است.