سوارز: رفتار کومان زشت بود، گل بزنم، شادی نمی‌کنم

به گزارش “ورزش سه”، سال گذشته بود که لوئیس سوارز پس از 6 فصل خوب از بارسلونا جدا و راهی اتلتیکو شد. در واقع او را از بارسا با بی مهری بیرون کردند و ستاره اروگوئه ای مجبور شد نوکمپ را ترک کند. سوارز فصل قبل نقش مهمی در قهرمانی اتلتیکو داشت، در حالی که بارسلونا غیبت او را با همه وجود حس کرد.

 

 

 

 

سوارز به فاصله دو روز تا بازی برابر تیم سابقش بارسلونا(شنبه ساعت 22.30) در مصاحبه دیاریو اسپورت شرکت کرد.

سوارز در مورد وضعیت نا به سامان بارسا و احتمال جانشینی ژاوی به جای رونالد کومان گفت:« فکر نمی کنم ژاوی الان زمان را برای هدایت بارسا مناسب بداند. او باهوش است و می داند که بارسا شرایط سختی دارد. کار برایش سخت خواهد بود و معتقدم در زمان درست اگر به بارسا بیاید، می تواند همچون دوران فوتبالش تبدیل به یک چهره تاثیرگذار شود. مربی ای که بارسا را متحول خواهد کرد. تردید ندارم که او توانایی هدایت بارسا را دارد ولی در زمان درست.»

 

اختلاف کومان و لاپورتا:« بین این دو جنگ سردی وجود دارد که ضررش به بازیکنان رسیده است. تیم در این وضعیت نمی تواند تمرکز کند و نتایج خوبی بگیرد.»

 

 

 

 

جدایی مسی:« روزی که به مسی خبر دادند امکان تمدیدش نیست، کنار او بودم. لئو همیشه می گفت قصد ماندن در بارسا و بازنشستگی در این تیم را دارد ولی امکانش فراهم نشد.»

 

گفت و گوی یک دقیقه ای با کومان:« تابستان سال قبل کومان به من زنگ زد و رفتارش با من به نحوی بود که انگار یک بازیکن 15 ساله ام. خیلی مختصر و کوتاه گفت تصمیم باشگاه فروش من است که از نظر من یک نوع بی احترامی بود.»

 

 

 

 

رفتار بارتومئو:« سران وقت باشگاه به رسانه ها درز داده بودند که من در رختکن تبدیل به یک معضل و مشکل شده ام و جدایی ام باعث می شود فضای رختکن مناسب تر شود. می گفتند جدایی ام به سود بارسلوناست که واقعا برایم آزاردهنده بود.»

 

گلزنی به بارسا:« همه توانم را شنبه می گذارم تا گل بزنم و به اتلتیکو برای کسب پیروزی کمک کنم ولی برای بارسا احترام زیادی قائلم و اگر گل بزنم، هرگز خوشحالی نخواهم کرد. به هم تیمی هایم نیز گفته ام بارسا را نباید دست کم بگیرند. این تیم پر از بازیکنان مستعد است و اگر فضا بدهیم، می توانند به ما ضربه بزنند.»

 

لوئیس سوارز هنوز رفتار رونالد کومان و سران وقت بارسلونا را فراموش نکرده است. او گفت که اگر به بارسا گل زند، آن را جشن نخواهد گرفت.