رونالدو به من گفت که مطمئن بود گل می‌زند

به گزارش “ورزش سه”، منچستر یونایتد فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را ناامید کننده آغاز کرده بود؛ جایی که تیم اوله گنار سولسشر در بازی اول خود با نتیجه 2-1 از یانگ بویز شکست خورد تا یونایتد در بازی دیشب برابر ویارئال محکوم به برد بوده باشد.

 

 

 

 

شیاطین سرخ در حالی شب گذشته میزبان ویارئال بودند که در ابتدا با یک گل از حریف خود پیش افتادند اما خیلی زود توسط الکس تلس کار را به تساوی کشاندند. در حالیکه بازی به سوت پایان نزدیک می‌شد و به نظر می‌رسید که یونایتد باز هم در کسب پیروزی ناکام مانده، این کریستیانو رونالدو بود که در نقش یک ناجی ظاهر شد و روی پاس جسی لینگارد دروازه حریف اسپانیایی را باز کرد تا شیاطین سرخ به سه امتیاز مهم و ارزشمند است پیدا کنند.

 

 

 

 

ریو فردیناند کاپیتان و مدافع سابق یونایتد در مورد گلزنی رونالدو گفت:« بعد از بازی کریستیانو یک پیام برای من فرستاد. او گفت که خوب بازی نکردم اما اطمینان داشتم که گل خواهم زد.»

 

فردیناند ادامه داد:« این ایمان و اطمینان رونالدو به خود را می رساند. ما بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما زمانی که نیاز به گل و منفجر شدن ورزشگاه را داری، قطعا رونالدو بهترین گزینه است. آمار رونالدو به خوبی همه چیز را نشان می دهد. او مرد لحظات بزرگ است. بازیکنانی که در کنار رونالدو هستند چنین چیزی را به خوبی درک کرده اند و همواره منتظر این هستند که او خود را نشان دهد.»

اسطوره یونایتد فاش ساخت که رونالدو پس از بازی با ویارئال به وی پیامی ارسال کرده و از اطمینانش به گلزنی خبر داده است.