فن‌ماوریک با مثلث خارجی‌ها مقابل ایران (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، چند روز پیش اسامی 31 بازیکن برای حضور در تیم ملی امارات اعلام شد و قرار بر این بود که پس از پایان هفته پنجم لیگ این کشور، اسامی نهایی بازیکنان این تیم اعلام شود. مهمترین نکته در فهرستی که برت فان مارویک اعلام کرد، غیبت کایو لوکاس هافبک برزیلی الاصل امارات بود که اکنون و در لیست جدید اعلام شده، این بازیکن با رفع مصدومیت می تواند تیمش را همراهی کند.

 

در فهرستی که امشب فدراسیون فوتبال امارات اعلام کرد، تغییرات دیگری نیز اعمال شده است. محمد برغش مدافع الوحده که در فهرست اولیه حضور داشت، خط خورده و سالم سلطان جایگزین او شده است. احمد راشد، یحیی نادر، علی صالح و زاید العامری دیگر بازیکنانی هستند که از لیست امارات خط خورده اند تا شمار بازیکنان این تیم به 28 نفر برسد.

 

در لیست اماراتی ها، نام 4 دروازه بان دیده می شود که به نظر می رسد تا روز دیدار با ایران حذف یکی از آنها قطعی باشد. بدین ترتیب، کایو لوکاس هافبک خطرناک و برزیلی تیم ملی امارات در کنار بازیکنان صاحب نامی نظیر علی مبخوت، سباستین تاگلیابوئه، فابیو لیما، علی خصیف و عبدالله رمضان حضور دارند و در دیدار برابر ایران به میدان می روند..

 

 

 

 

 

لیست نهایی تیم ملی امارات به این شرح است:

علی خصیف، فهد الظنحانی، عادل الحوسنی، محمد الشامسی، بندر الأحبابی، سالم سلطان، عبدالعزیز هیکل، شاهین عبدالرحمن، ولید عباس، محمود خمیس، خلیفة الحمادی، محمد العطاس، الحسن صالح، یوسف جابر، ماجد حسن، علی سالمین، عبدالله رمضان، محمد عباس، عبدالله حمد، ماجد راشد، فابیو لیما، خلفان مبارک، کایو لوکاس، خلیل الحمادی، محمد جمعة عید، طحنون الزعابی، علی مبخوت، سباستین تاگلیابوئه

لیست نهایی تیم ملی امارات برای دو دیدار برابر ایران و عراق اعلام شد که کایو لوکاس بازیکن برزیلی الاصل این تیم با رفع مصدومیت به تیم ملی دعوت شد.