صعود پرتغال؛ برزیل ثانی به برزیل اصلی پیوست!

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی آرژانتین شب گذشته موفق شد از سد برزیل گذشته و فینالیست جام جهانی 2021 شود؛ تکلیف پای دیگر فینال هم امشب مشخص شد؛ تیم های قزاقستان و پرتغال برگزار کننده دومین دیدار نیمه نهایی بودند؛ دیداری که ضربات پنالتی برنده آن را تعیین کرد.

 

قزاقستان که در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه سه بر دو از سد ایران گذشته بود امشب مقابل پرتغالی قرار گرفت که با غلبه بر اسپانیا به جمع 4 تیم راه یافته بود.

 

بازی دو تیم در پایان وقت های قانونی و اضافه با نتیجه مساوی دو بر دو همراه بود تا برای تعیین تیم برنده کار به ضربات پنالتی کشیده شود نورگوژین و داگلاس گل های قزاقستان را به ثمر رساندند. پانی و کوئل هم برای پرتغال گلزنی کردند.

 

 

 

 

پرتغال در ضربات پنالتی موفق شد قزاقستان را 4 بر 3 شکست داده و جواز حضور در دیدار پایانی را کسب کند. به این ترتیب قزاقستان که بردی رویایی مقابل ایران کسب کرده بود از راهیابی به فینال بازماند.

 

به این ترتیب تیم های پرتغال و آرژانتین از ساعت 20:30 یکشنبه هفته آینده دیدار پایانی جام جهانی فوتسال 2021 را برگزار خواهند کرد. برزیل و قزاقستان هم پیش از این دیدار برای کسب رتبه سوم باهم دیدار خواهند کرد.

تیم ملی پرتغال با غلبه بر قزاقستان به دیدار پایانی جام جهانی فوتسال لیتوانی صعود کرد.