علاقه رئال مادرید به جذب مهاجم یونایتد در ژانویه

به گزارش “ورزش سه”، کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، در تابستان خواهان جذب قرضی کاوانی شده بود اما در نهایت مدیران باشگاه موفق به نهایی کردن این انتقال نشدند.

با این حال چون رئالی‌ها باید برای جذب کیلیان امباپه و شاید حتی ارلینگ هالند تا تابستان آینده صبر کنند، این احتمال وجود دارد که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای تقویت خط حمله تیم‌شان تلاش کنند و بازیکنانی را نیز مدنظر داشته باشند.

گفته می‌شد که این باشگاه بازیکنانی چون رادامل فالکائو و پی‌یر امریک اوبامیانگ را نیز زیر نظر داشته اما دیگر علاقه‌ای به جذب آنها ندارد و روزنامه اسپانیایی ال‎ناسیونال مدعی شده که حالا کاوانی هدف شماره یک آنها در پنجره زمستانی خواهد بود. در این خبر به کاهش دقایق حضور کاوانی در میدان پس از جذب کریستیانو رونالدو به عنوان عاملی برای کمک به انجام این انتقال نام برده شده است.

 

 

کمتر از یک سال به پایان قرارداد کاوانی با باشگاه منچستریونایتد باقی مانده، بنابراین محتمل است که پیشنهاد رئال برای جذب او با موافقت از سوی مدیران این تیم همراه شود،خصوصا اگر شایعات مبنی بر عدم رضایت او از نیمکت نشینی و حضور کوتاه‌مدت در زمین درست باشد.

رئال مادرید در طول تابستان نیز با اومیانگ لینک شده بود اما حالا بسیاری باور دارند که با توجه به احتمال جذب امباپه و هالند، مدیران باشگاه اسپانیایی لزومی به تلاش برای به خدمت گرفتن مهاجم آرسنال نمی‌بینند.

این باشگاه در حال حاضر نیز با کمبود بازیکن هجومی مواجه نیست و بازیکنانی چون کریم بنزما، لوکا یوویچ و ماریانو را در ترکیبش دارد اما به نظر می‌رسد که فلورنتینو پرز، رییس رئال مادرید، علاقه زیادی به تقویت قوای هجومی خود در پنجره زمستانی دارد.

باشگاه رئال مادرید در حال بررسی شرایط جذب ادینسون کاوانی، مهاجم منچستریونایتد، در ماه ژانویه است.