سیمئونه: نگران اتفاقاتی که در بارسلونا می‌افتد، نیستیم

به گزارش “ورزش سه”، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا در این فصل روند پر نوسانی داشته و تا به اینجای مسابقات با 14 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته است. اتلتیکو مادرید فردا شب در یک مسابقه حساس میزبان بارسلونای بحران‌زده خواهد بود و قطعاً پیروزی در این مسابقه برای شاگردان دیه‌گو سیمونه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

 

 

 

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، پیش از دیدار فردا شب تیمش مقابل بارسلونا درباره شرایط بد تیم حریف گفت: “بارسلونا فوتبالیست های بزرگی دارد، یک مربی بسیار خوب و با شخصیت و تمرکز ما بر روی این است که خودمان خوب کار کنیم و خودمان را ارتقا دهیم. مطمئناً رونالد کومان در شرایط ناراحت کننده ای قرار گرفته است. از طرف خودم به عنوان یک همکار می گویم که ما مربیان همه به او احترام می گذاریم.

 

من به کومان احترام زیادی می گذارم. او شخصیت ویژه ای از خود نشان داده و من برایش بهترینها را آرزو می کنم. ما خیلی مشغول کارهای خود هستیم و نگران اتفاقاتی که در بارسلونا می افتد نیستیم.”

 

 

 

 

تقابل با بارسلونای بدون لیونل مسی: “من هرگز با بارسلونای بدون لئو مسی روبرو نشده ام و فردا خواهیم دید که بدون حضور او در ترکیب آنها چه اتفاقی رخ خواهد داد. بارسا هنوز هم بازیکنان بزرگی دارد. سرخی روبرتو، پیکه، دمبله، بوسکتس، دی یونگ، پدری، آنسو فاتی، ممفیس و … همه آنها فوتبالیست های بزرگی هستند.”

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید، پیش از تقابل حساس فردای تیمش برابر بارسلونا از سرمربی حریف حمایت کرد.