کلوپ: سیتی در حال حاضر مهم‌ترین تیم دنیاست

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه لیورپول در ابتدای هفته گذشته با توقف غیرمنتظره برابر برنتفرد روبرو شد اما آنها صدر جدول را حفظ کردند. با این وجود شاگردان یورگن کلوپ یکشنبه شب در دیداری حساس به مصاف تیم دوم جدول یعنی منچسترسیتی خواهند رفت و پیروزی در این مسابقه می‌تواند صدرنشینی آنها را تثبیت کند.

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پیش از تقابل حساس تیمش مقابل منچسترسیتی گفت: “منچسترسیتی تیم بزرگ و قابل توجهی است. درست است که آنها در برابر پاری‌سن‌ژرمن شکست خوردند اما فکر می‌کنم که خوب بازی کردند و تنها نتوانستند از فرصت هایشان استفاده کنند اما در سمت مقابل PSG در این زمینه خوب عمل کرد. اینکه آنها در مقابل پاری‌سن ژرمن توپ و میدان را در اختیار داشتند، نشان از کیفیت بالای منچسترسیتی است و ما باید مقابل آنها عملکرد خوبی داشته باشیم. ما بی صبرانه منتظر این مسابقه در آنفیلد هستیم.

 

 

 

 

از نظر من در مقطع کنونی منچسترسیتی مهم ترین تیم دنیاست. آنها هفته گذشته در دیدار برابر چلسی یک نمایش کاملاً برتر را ارائه دادند و این همان تیمی است که ما قرار است با آن روبرو شویم. باید در گلزنی خوب عمل کنیم. همچنین در بخش دفاعی نیز کم نقص باشیم. این یک بازی ویژه است و فکر می‌کنم که فشار زیادی در آن وجود خواهد داشت.”

 

لیورپول تا به اینجای فصل هیچ شکستی متحمل نشده است. یورگن کلوپ در این باره گفت: ” البته کسب یک تساوی هم می‌تواند روند شکست ناپذیری ما را حفظ کند. با این حال در این باره بعد از بازی سوال کنید. ما بعد از این بازی با تیم‌های واتفورد، اتلتیکو مادرید و منچستر یونایتد روبرو خواهیم شد و من تنها به دنبال این هستم که تیم عملکرد خوبی داشته باشد.”

 

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، معتقد است که تیمش کار دشواری مقابل منچسترسیتی پیش رو خواهد داشت.