آلگری: بازی فردا حتی از چلسی هم سخت‌تر خواهد بود

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می‌رسد که یوونتوس رفته رفته تحت هدایت ماسیمیلیانو آلگری شرایط مطلوب تری پیدا کرده چراکه آن ها دو مسابقه قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا نیز با شکست چلسی مدعی در صدر جدول گروه شان قرار گرفتند.

 

یوونتوس فردا شب در دربی تورین مهمان تورینو خواهد بود. مکس آلگری پیش از این مسابقه گفت: “این به نوعی یک مسابقه مرگ و زندگی برای حریف خواهد بود. به هرحال دربی است و آنها خود را به بهترین شکل آماده می‌کنند. ما نیز باید همین کار را انجام دهیم و حتی بهتر از دیدار برابر چلسی خود را آماده کنیم. این مسابقه حتی از آن دیدار سخت تر هم خواهد بود.

 

 

 

 

این بازیها مانند فینال های کوچک هستند. ما باید یک قدم کوچک دیگر برداریم که این کار آسانی نیست.  این بازی متفاوت از دیدار برابر چلسی خواهد بود. این یک بازی دشوار خواهد بود و ما باید کاملاً صبور باشیم و بتوانیم در طول 95 دقیقه عملکرد دلخواه خودمان را به نمایش بگذاریم.”

 

پیروزی برابر چلسی: “چلسی مالکیت توپ را در اختیار داشت و ما برخی اشتباهاتی انجام دادیم که کار را برای حریف راحت کردیم. ما باید درک کنیم که اگر 70 دقیقه در حالت دفاعی نظم خود را حفظ کردیم، می توانیم در 20 دقایقی دیگر نیز آن را انجام دهیم. مهم نیست که چقدر دفاع می‌کنید بلکه این اهمیت دارد که نگرش تان را حفظ کنید.”

 

 

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، می‌گوید تیمش کار بسیار سختی را مقابل تورینو پیش رو خواهد داشت.