فجر، برنده دوئل دوستانه مقابل آلومینیوم

به گزارش “ورزش سه” در آخرین روز اردوی تدارکاتی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در تهران، شاگردان رسول خطیبی طبق برنامه‌ریزی انجام شده بایستی به مصاف تیم تازه لیگ‌برتری شده فجرسپاسی شیراز می‌رفتند؛ اراکی‌ها دو روز قبل مقابل تیم مس شهربابک به میدان رفته بودند و این مسئله باعث شد تا خطیبی برای مسابقه امروز تصمیم به استفاده از بازیکنانی بگیرد که در بازی مقابل مس حضور نداشتند.

 

از آن‌سو فجری‌ها پس از حضوری پررنگ در بازار نقل و انتقالات، به دنبال محک زدن بازیکنان جدید خود بودند و از طرفی قرار است چند بازی دیگر تدارکاتی هم برای این تازه لیگ برتری شده در تهران برگزار شود.

 

مسابقه امروز که از ساعت 16 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تهران انجام شد، دیداری نزدیک و پر موقعیت بود اما نیمه نخست آن برنده‌ای نداشت و دو تیم بدون گل مساوی به رختکن رفتند.

 

در نیمه دوم حملات فجری‌ها برای رسیدن به گل به ثمر نشست و ابتدا در دقیقه 65، رضا آقابابایی موفق به باز کردن دروازه آلومینیوم اراک شد و در اواخر بازی و در دقیقه 88 نیز از روی نقطه پنالتی، علی نبی‌زاده اختلاف را به دو گل رساند تا شاگردان علی‌اصغر کلانتری برنده این دیدار دوستانه باشند.

 

گفتنی است که این مسابقه، آخرین دیدار دوستانه آلومینیومی‌ها در اردوی تدارکاتی تهران بود و آن‌ها فردا پس از حضور در ساختمان ایفمارک و انجام تست‌های پزشکی پیش‌فصل، تهران را به مقصد اراک در جهت ادامه برنامه آماده‌سازی خود ترک خواهند کرد.

تیم تازه لیگ برتری فجرسپاسی شیراز امروز در دیداری دوستانه مقابل آلومینیوم اراک موفق به کسب پیروزی شد.