دانیلو: داشتن رابطه خوب با گواردیولا دشوار است

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس آغاز خوبی در فصل جدید لیگ ایتالیا نداشت و تنها دو پیروزی از شش بازی به دست آورده است. آنها در آستانه دربی تورین در روز شنبه هشت امتیاز دارند اما در دو بازی ابتدایی خود در لیگ قهرمانان به پیروزی رسیدند. اولین پیروزی برابر مالمو و دومین برد مقابل چلسی به دست آمد.

دانیلو درباره دیدار این هفته برابر چلسی به لا ریپوبلیکا گفت:« این پیروزی برابر چلسی می‌تواند چیزهای بسیاری به ما یاد دهد. ما برابر قهرمان اروپا پیروز شدیم و هدف ما همچنان فتح اسکودتو است. درست است که ما آغاز خوبی در لیگ نداشتیم اما یوونتوس می‌داند چطور باید خودش را از این شرایط رها کند چرا که ما هرگز تسلیم نمی‌شویم.»

این بازیکن برزیلی پیش از این سابقه کار با بعضی از بهترین سرمربیان فوتبال جهان را داشته است. او با زین الدین زیدان، پپ گواردیولا و مکس آلگری کار کرده است. دانیلو در این باره گفت:« من خوش شانس بوده‌ام. آنها متفاوت هستند اما همگی قهرمان به حساب می‌آیند. من سعی کرده‌ام از همه چیزی یاد بگیرم. گواردیولا بود که نگاه من به همه چیز را تغییر داد، هرچند به خاطر مصدومیت خیلی بازی نکردم.»

 

 

او درباره رابطه‌اش با سرمربی سابق بایرن مونیخ گفت:« درست است که برقراری رابطه با او دشوار است، او هرگز آرام نیست و همیشه به فوتبال فکر می‌کند. من فکر می‌کنم او شب‌ها در خانه همسرش را روی مبل می‌نشاند و با او مثل بازیکنی در زمین رفتار می‌کند. سعی می‌کنم از آلگری هم چیزهایی یاد بگیرم که هنوز یاد نگرفته‌ام. او چیزهایی کاملا متفاوت می‌خواهد و من اطمینان دارم که قوی‌تر خواهم شد.»

بایرن مونیخ خواهان جذب این بازیکن برزیلی در تابستان بود اما این بازیکن و یوونتوس پیشنهاد باشگاه آلمانی را رد کردند. او در این باره گفت:« من نمی‌خواستم به بایرن ملحق شوم و خوشبختانه نظر یوونتوس هم همین بود. اینجا جایگاهی درست برای من است.»

دانیلو، مدافع یوونتوس، می‌گوید که برقراری رابطه خوب با پپ گواردیولا سخت است چون او هرگز آرام نیست.