آزادی: در بازیهای درون‌تیمی کل‌کل شدیدی داریم

به گزارش “ورزش سه”، آزادی خرید جوان خط حمله استقلال در خصوص جدایی از تیم یونانی‌‌اش و پیوستن به استقلال گفت: من به مشکل خورد سر مبلغ قرارداد و چون تیم پایین جدول بود قادر به پرداخت مبلغ قرارداد من نبود و من مجبور شدم از آن تیم جدا شوم و به خاطر علاقه شدیدم به آقا فرهاد و استقلال تصمیم گرفتم که امسال به استقلال بیایم و پیراهن این تیم را بپوشم.

 

او در خصوص اینکه اولین خرید خط حمله استقلال بوده گفت: ایشان به من لطف دارند و من اولین خرید خط حمله استقلال بودم و امیدوارم بتوانم جواب اعتمادشان را بدهم و به این تیم کمک کنم.

 

آزادی در خصوص کار کردن با مجیدی توضیح داد: کار کردن با آقا فرهاد خیلی خوب است چون خودشان هم فوروارد بودند و یک الگوی خیلی خوب برای من هستند. ایشان بازیکن بزرگی بوده و خیلی چیزها می‌توانم از او یاد بگیرم و کار کردن با او عالی است و از او خیلی انرژی مثبت می‌گیریم.

 

 

او در مورد دیگر بازیکنان خط حمله آبی‌ها گفت: بازیکنان خط حمله استقلال بازیکنان بزرگی هستند و طبیعت فوتبال این است که باید رقابت کرد و هر کسی را سرمربی تیم صلاح بداند بازی می‌دهد.

 

مهاجم استقلال در مورد شرایط آماده‌سازی تیمش اضافه کرد: ما دیروز یک بازی درون تیمی داشتیم که بازی جذاب و پر انرژی‌ای بود و بچه‌ها باهم کل کل داشتند و بازی‌های تدارکاتی نیز خیلی به جا افتادن تیم کمک می‌کند.

 

آزادی در پایان در مورد اعتماد کادرفنی به جوان‌ترها گفت: برای جوان‌ها خیلی پوئن مثبتی است که آقای مجیدی آنها را جذب کرده و من مطمئنم که اگر به جوان‌ها اعتماد شود تیم نتیجه می‌گیرد. ما آماده شروع لیگ هستیم و با تمام توان تلاش می‌کنیم تا استقلال را به جایگاه اصلی خود برگردانیم.

محمدرضا آزادی مهاجم 22 ساله آبی‌ها می‌گوید اگر مجیدی به جوانان اعتماد کند تیم نتایج خوبی خواهد گرفت.