مسعود شجاعی؛ نه به دنبال شماره 7 و نه بازوبند

به گزارش “ورزش سه”، در آخرین تمرین نساجی در زمین پهنه کلای ساری که یک بازی درون تیمی بود تیمی که کاپیتانی آن بر عهده مسعود شجاعی بود تیم مقابل را با نتیجه 4-1 شکست داد و زننده یکی از گل ها هم مسعود شجاعی بود. با این آمادگی به نظر می رسد کاپیتان سابق تیم ملی خیلی زود خود را به ترکیب اصلی نساجی تحمیل کرد. 

 

مسعود شجاعی که به نظر می رسد به دلیل تجربه کار با ساکت الهامی در تراکتور و هم چنین دوستی دیرینه با علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی در جام جهانی 2014 نساجی را برای بازی انتخاب کرد نمی خواست فوتبالش با اتفاقات بد در تراکتور تمام شود و حال به دنبال یک نمایش خوب در نساجی است تا اگر به دنبال آویزان کردن کفش ها است با خاطره ای خوش فوتبال را کنار بگذارد. تیمی که فصل گذشته در دور برگشت لیگ برتر به همراه ساکت الهامی به عنوان چهارمی دست پیدا کرد و با این شرایط بدون شک در فصل جدید به بهانه بقاء در جدول بازی ها وارد مسابقات نمی شود. هر چند که شاید شرایط برای مسعود شجاعی در نساجی به گونه ای پیش رود که او چند فصل دیگر به فوتبال ادامه دهد چرا که هم اکنون خیلی از بازیکنان در شرایط سنی مسعود شجاعی جز خوب های تیم خود در لیگ برتر به حساب می آیند و تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارند. 

 

مسعود شجاعی که سرمربیگری در تراکتور هم تجربه کرد برای حضور در نساجی هیچ پیش شرطی را قرار نداده است. از جمله پیراهن شماره 7 که به احترام نادر دست نشان فقید بایگانی شده است و بازوبند کاپیتانی که بر بازوی حامد شیری قرار دارد؛ بازیکنی که یکی از باثبات ترین بازیکنان لیگ برتر در یکی  دو دهه اخیر بشمار می رود و بعد از سال ها حضور در سایپا که مسعود شجاعی در آن چهره شد حالا چند سالی است در نساجی هم جز مهره های کلیدی بشمار می رود. تواضع مسعود شجاعی بعد از حضور در نساجی و هم چنین میزان آمادگی بدنی او بدون حتی یک گرم اضافه باعث خوشحالی کادر فنی نساجی و حتی بازیکنان این تیم هم شده است چرا که تجربه مسعود در زمین به آنها کمک خواهد کرد که فصل متفاوتی را تجربه کنند.

 

مسعود شجاعی چند روزی است به تمرینات نساجی اضافه شده است و آمادگی بدنی او در تمرینات این تیم نشان می دهد در سن 37 سالگی هنوز برای بازی و جولان در میدان عطش دارد.