خوشه‌طلایی در مسابقات لیگ یک می‌ماند

به گزارش “ورزش سه”، وحید حکیمی سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در گفتگویی درخصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: تیم ما تا روزهای قبل، به دنبال فروش سهمیه خود بود و به دلیل عدم حمایت مسئولین و دلسرد شدن آقای پرویزی، زمان را از دست دادیم اما خوشبختانه با انتخاب‌های هوشمندانه مهندس پرویزی، و امیدواری دادن مسئولین استان تیم ما با قدرت در بازی‌های لیگ یک شرکت خواهد کرد.

حکیمی در خصوص اینکه هدف خوشه طلایی در این فصل چیست توضیح داد: ما شاید دیر وارد پروسه تیمداری شده‌ایم، اما هرچه در توان داریم خواهیم گذاشت و تیمی قدرتمند خواهیم بست. به لطف خدا و توانایی خودمان، قول می‌دهیم تیمی بهتر از سال‌های گذشته و قدرتمندتر را با حمایت مالکیت تیم و مسئولین روانه بازی‌ها کنیم. شادی هواداران و مردم ساوه در اولویت فلسفه تیمداری ما است و انشالله با کمک آنها، بتوانیم به این مهم دست یابیم.

سرپرست خوشه طلایی در خاتمه عنوان داشت: ظرف ۲۴ ساعت آینده سرمربی تیم خوشه طلایی مشخص خواهد شد و تمرینات نیز از هفته آینده استارت خواهد خورد. انشالله با حمایت مالکیت باشگاه و همچنین مسئولین عزیز، تیمی در خور شأن مردم ساوه خواهیم بست و فقط برای لیگ برتری شدن، به میدان خواهیم رفت.

وحید حکیمی سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه از ادامه تیم‌داری این تیم در رقابت‌های لیگ یک خبر داد.