پاسخ تند توخل به کونته: بازی لوکاکو را تماشا نکردی!

به گزارش “ورزش سه”، این بازیکن ملی‌پوش بلژیکی پس از آغاز درخشانی که در دومین دوره حضورش در استمفوردبریج داشت حالا در چند بازی اخیر موفق به گلزنی نشده و تیمش در دو بازی حساس برابر منچسترسیتی و یوونتوس شکست خورده است.

کونته که پیش از این سابق هدایت لوکاکو در اینتر و قهرمانی با او در لیگ ایتالیا را دارد مدعی شده بود که توخل هنوز متوجه نشده که چطور باید از این بازیکن بازی بگیرد اما این مربی آلمانی باور دارد که چنین ادعایی درست نیست.

توخل در آستانه دیدار این هفته تیمش برابر ساوتهمپتون به سایت رسمی باشگاه گفت:« کونته مشخصا دیدار برابر تاتنهام را ندیده است. البته که اگر فقط بازی برابر یوونتوس را دیده باشید می‌توانید چنین صحبت‌هایی را مطرح کنید و او مشخصا برای تحلیل این بازی در استودیو حاضر بود. بنابراین از این نظر حق دارد و بحثی نیست. اما این موضوع کلی نیست. اگر دیگر بازی‌ها را دیده باشید، می‌توانید بگویید که حق با او نیست. من احساس نمی‌کنم که توهینی به من شده باشد. من در حال دوش گرفتن پیش از بازی در هتل او را در تلویزیون دیدم.»

 

 

سرمربی سابق پاری سن ژرمن درباره عملکرد لوکاکو در دیدار برابر یوونتوس اظهار داشت:« یوونتوس راه‌های ارتباطی بازیکنان و لوکاکو را بست. انگار هفت بازیکن تمام مدت در محوطه جریمه در اطراف او حضور داشتند. آنها بازی خوبی ارائه کردند و این کار را به سبک خودشان انجام دادند. ما باید این موضوع را بپذیریم. این مشکل کلی نیست. ما باید هر بازی را به طور جداگانه نگاه کنیم. اگر ما نتوانیم توپ را به یک سوم پایانی حریف ببریم، هر مهاجمی در جهان که باشد تک خواهد افتاد. این اتفاقی است که در دیدار برابر سیتی هم رخ داد.»

توماس توخل، سرمربی چلسی، نسبت به ادعاهای آنتونیو کونته درباره عملکرد روملو لوکاکو در این تیم واکنش نشان داد.