ساکت: روش‌های نوینی را در نقل و انتقالات پیاده کردیم

به گزارش “ورزش سه”، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان روز گذشته در حاشیه مراسم رونمایی از طلایی‌پوشان اصفهانی در آستانه شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر هم دقایقی با خبرنگاران در مورد آخرین شرایط باشگاه صحبت کرد و همچنین پشت تریبون رفت و با هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند نیز دقایقی در مورد شرایط تیم توضیح داد.

اما مهم ترین بخش صحبت های محمدرضا ساکت در رابطه با فعالیت باشگاه در فصل نقل و انتقالات مطرح شد و او در رابطه با فعالیت باشگاه سپاهان در پنجره تابستانی اینطور توضیح داد:« خیلی آرام، بدون سر و صدا و دور از هیجانات کاذب عمل کردیم. ضمن اینکه روش های جدید و الگوها و پروژه های نوینی را هم در نظام نقل و انتقالات پیاده کردیم که بستری برای مسائل صرفا در آن نبود. این هم براساس ظرفیت ها و توانایی هایی بود که در مجموعه مورد بررسی و طراحی قرار گرفت و پروژه نوینی بود که صورت گرفت.» 

او در ادامه تاکید کرد:« ما به حداقل‌ها و نیازهایمان بسنده کردیم و سعی کردیم چیزی که نیازمند هستیم را بهره بگیریم و این ها را به جمع‌مان اضافه کنیم. سعی داریم مجموعه هماهنگی را فراهم کنیم.» 

بخش بعدی صحبت های مدیرعامل سپاهان اینطور مطرح شد:« امیدواریم لیگ امسال با پایان یافتن کرونا در یک شرایط خوب و منطقی برگزار شود و مسابقات آسیایی هم با قدرت حضور پیدا کنیم. هم ما و هم سایر نمایندگان ایران و برایشان آرزوی موفقیت دارم.»

مدیرعامل سپاهان به صورت غیرمستقیم به جذب شهریار مغانلو واکنش نشان داد و تاکید داشت روش های نوینی در نظام نقل و انتقالات توسط این باشگاه ایجاد شده است.