تیمم را وسط فصل رها نمی‌کنم؛ حتی برای بارسا

به گزارش “ورزش سه”، آینده رونالد کومان در بارسلونا مدت هاست که به خطر افتاده و جایگاهی بسیار متزلزل دارد. سرمربی هلندی فصل قبل بارسا با به کوپا دل ری رساند ولی نتایج او در رقابت های دیگر ناامیدکننده بود.

 

 

 

 

خوان لاپورتا که مارس گذشته به عنوان رئیس بارسا انتخاب شد، اعتقادی به کومان ندارد ولی نبود یک گزینه جانشینی مناسب و نیز غرامت 12 میلیون یورویی باعث شده تا نتواند تصمیم خود مبنی بر اخراج کومان را نهایی کند.

 

 

 

 

طبق ادعای راک 1 نام مارسلو گایاردو نیز برای جانشینی کومان روی میز است.

گایاردوی 45 ساله در ریورپلاته در این سال‌ها فوق‌العاده کار کرده و کارنامه کاری او آن‌قدر خوب بوده که با توجه به 2 قهرمانی‌اش در جام لیبرتادورس، سال گذشته به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت رئال مادرید در اسپانیا مطرح شده بود. اکنون نیز او جزو گزینه های جانشینی رونالد کومان است. از قرارداد گایاردو با ریور کمتر از 6 ماه دیگر باقیمانده و او اخیرا اعلام مرد که قصد حضور در فوتبال اروپا را دارد و به تمدید فکر نمی کند. گایاردو در دوران فوتبالش برای موناکو و پی اس جی نیز سابق بازی دارد و به خوبی فضای فوتبال اروپا را می شناسد.

 

 

 

 

سرمربی آرژانتینی در نشست خبری سوپرکلاسیکو و در واکنش به شایعات حضورش روی نیمکت بارسلونا گفت:« تردید داشتم که در نشست خبری امروز شرکت کنم، چون پس از اخبار و شایعات اخیر، مجبورم به سوالاتی پاسخ بدهم که علاقه ای به آنها ندارم. تمام تمرکزم روی بازی برابر بوکاجونیورز است و علاوه بر این، همه می دانند که دوست دارم تا پایان قراردادم در ریور بمانم. من جزو مربیانی نیستم که در نیمه های فصل، تیمم را رها کنم، حتی به خاطر بارسلونا.»

 

گایاردو ادامه داد:« دلیلی ندارد که ذهنم را به مسائل حاشیه ای معطوف کنم. با ریور قرارداد دارم و به این تیم متعهدم. می خواهم مربی ریور بمانم و در ذهنم چیز دیگری نمی گذرد. اینکه با من تماس گرفته شده یا خیر هم دلیلی برای مطرح کردن ندارد. فقط می توانم بگویم که تا پایان قراردادم خواهم ماند و سپس خواهیم دید چه می شود. فعلا همه توجهم روی سوپرکلاسیکو است.»

 

 

سرمربی ریوپلاته رسما اعلام کرد که جانشینی رونالد کومان نخواهد شد.