پیشنهاد تمدید مادام‌العمر رئال به لوکا مودریچ

به گزارش “ورزش سه”، ماه می گذشته بود که لوکا مودریچ قراردادش با رئال را تا 2022 تمدید کرد. فصل قبل او 48 بار برای رئال به میدان رفت و جزو بازیکنانی بود که بیشتر از همه از سوی زیدان مورد استفاده قرار گرفت. مودریچ در 36 سالگی و با برنامه های بدنسازی ویژه ای که داشته، به طرز شگفت انگیزی از لحاظ بدنی حتی بهتر از سال های گذشته است و اخیرا تصمیم گرفت تا جام جهانی 2022 نیز به بازی های ملی ادامه دهد.

 

 

 

 

مودریچ همچنان یکی از ستاره های تاثیرگذار رئال است و نمی توان ترکیب اصلی کهکشانی ها را بدون او تصور کرد. مسئولان باشگاه نیز برای او طرح و ایده وسوسه انگیزی در نظر دارند. هرچند هنوز برای صحبت و مذاکره به منظور تمدید قرارداد زود است ولی رئال قصد دارد تا به مودریچ پیشنهادی رد نشدنی ارائه دهد.

در واقع تمدید بعدی مودریچ بدون تاریخ انقضا خواهد بود و ستاره کروات تا زمانی که بخواهد می تواند به فوتبالش در مادرید ادامه دهد. منابع نزدیک به مودریچ ادعا می کنند که هدف او بازی تا 40 سالگی است و رئال هم مانعی برای وی ایجاد نخواهد کرد.

 

 

 

 

مودریچ جزو اولین بازیکنانی بود که با کاهش دستمزد موافقت کرد و یکی از بزرگترین ـآرزوهای او بازی در برنابئوی جدید است. بازسازی برنابئو تا دسامبر 2022 طول خواهد کشید و ستاره کروات می خواهد در ورزشگاه کاملا مدرن شده برنابئو به میدان برود.

مودریچ تنها بازیکنی است که در 13 سال گذشته توانسته توپ طلا را از چنگ لئو مسی و کریستیانو رونالدو خارج کند. او از 2012 برای رئال بازی می کند و اسطوره ای ماندگار در تاریخ باشگاه است.

 

 

 

 

 

سران رئال قصد دارند به لوکا مودریچ این اختیار را بدهند که خود پایان دوران حضورش در باشگاه را تعیین کند.