منچستر 1-1 اورتون، عاقبت تلخ نیمکت‌نشینی رونالدو

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد امروز در اولدترافورد میزبانی از اورتون را برعهده داشت. جدال تیم های چهارم و پنجم جدول که با 13 امتیاز چشم به صدرنشینی موقت داشتند. برنده بازی موقتا راهی صدر جدول می شد و طبعا شانس شیاطین سرخ برای پیروزی بیشتر بود.

اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد نسبت به بازی قبل برابر یانگ بویز 5 تغییر داشت و به کریستیانو رونالدو و پل پوگبا استراحت داده بود. هر دو امروز کار را از روی نیمکت شروع کردند.

 

 

 

 

منچستر بازی را بهتر شروع کرد ولی سولومون روندو مهاجم اورتون در دقیقه 10 نزدیک بود با دخیا تک به تک شود ولی رافا واران با دخالت به موقع خود توپ را راهی کرنر کرد.

5 دقیقه بعد ضربه سر کین را اختلافی اندک راهی اوت شد و در دقیقه 20 ضربه سر ادینسون کاوانی را جوردن پیکفورد گلر ملی پوش اورتون از روی خط به شکلی استثنایی به بیرون مشت کرد.

 

 

 

 

 

منچستر که تیم بهتر زمین بود دقیقه 43 به گل رسید. پاس عالی برونو فرناندز در سمت چپ محوطه جریمه به آنتونی مارسیال رسید و ضربه زیبای او به طاق دروازه اورتون چسبید تا میزبان با برتری راهی رختکن شود.

 

 

 

 

در نیمه دوم اورتون برای جبران خورده جلو کشید ولی موقعیت خاصی روی دروازه یونایتد ایجاد نمی کرد. دقیقه 56 جیدون سانچو و رونالدو به جای مارسیال و کاوانی وارد زمین شدند.

 

 

 

 

در حالی که منچستر توانسته بود بر بازی مسلط شود و به دنبال زدن گل دوم بود، اورتون به گل تساوی دست یافت.

 

 

 

 

حرکت و سپس پاس خوب عبدالله دوکوره باعث شد تا اندرو تاونزند با دخیا تک به تک شده و با ضربه زمینی توپ را دور از دستان گلر اسپانیایی به کنج دروازه بفرستد. سولسشر در دقیقه 70 بازی، پل پوگبا را به جای فرد به زمین فرستاد.

 

 

 

 

دقیقه 74 روی حرکات تکنیکی سانچو و پاس عالی در عمق او به رونالدو، شانس گلزنی خوبی برای فوق ستاره پرتغالی ایجاد شد ولی شوت پای چپ او با اختلافی اندک راهی اوت شد.

دقیقه 82 ضربه فنی و کات دار پوگبا روی پاس سانچو از روی دروازه به شکلی خطرناک راهی اوت شد.

 

 

 

 

دقیقه 85 اورتون به گل دوم رسید ولی با دخالت وی ای آر، گل یری مینا به درستی آفساید اعلام شد. او در لحظه ارسال پاس توسط تام دیویس، یک گام جلوتر بود.

دقیقه 90 پاس پشت پای رونالدو برای سانچو، با ضربه آرام این بازیکن همراه شد ولی گلر اورتون به راحتی توپ را در آغوش کشید.

در نهایت این بازی با تساوی 1-1 به اتمام رسید و دو امتیاز حساس برای یونایتد از دست رفت.

 

منچستریونایتد در دیداری که از اورتون پیش افتاده بود، در نهایت به تساوی رضایت داد.