عقیلی: امیدوارم سال خوبی در شهرخودرو باشد

به گزارش “ورزش سه”، هادی عقیلی مدافع سابق تیم ملی ایران در خصوص قبول پیشنهاد مربیگری در شهرخودرو گفت: پیشنهادی که آمد و من هم قبلا اعلام آمادگی کرده بودم  که می‌خواهم کار کنم و خوشحالم که در خدمت تنها نماینده مشهد هستم و امیدوارم که سال خوبی باشد.

 

او در خصوص دوره‌هایی که برای مربیگری پشت سر گذاشته گفت: من در ایران A آسیا گرفتم و خیلی دوست داشتم خارج از ایران هم یک سری دوره ببینم و دوره‌های بدن‌سازی فوتبال، روانشناسی ورزش بود که در آمریکا مدرک B را گرفتم و باید دوباره ثبت نام می‌کردم که دیگر نمی‌توانم.

 

او ادامه داد: من سال اولم در لیگ برتر است و برای کمک به آقای مهاجری آمده‌ام و امیدوارم هم برای تیم شهرخودرو و هم برای ما سال موفقی باشد. تیم امروز تیم وارد تهران می‌شود و من به تمرینات اضافه خواهم شد.

 

عقیلی اضافه کرد: تیم شهرخودرو مشکلاتی داشت و دیر شروع کرد و با توجه به آن شرایط یک سری بازیکن مهم را از دست داد و آنها به پرسپولیس، استقلال و نساجی رفتند و این تیم را مجبور شد که یک تغییر کلی در کادرفنی و بازیکنانش ایجاد کند. من تازه وارد کادرفنی شدم و چندهفته منتظر مراحل اداری بودم و به امیدخدا از امروز تیم را می‌بینم و بعدها می‌توانم خیلی بیشتر صحبت کنم.

هادی عقیلی می‌گوید برای حضور در شهرخودرو قید ادامه دوره‌هایش در کشور آمریکا را زده است.