دومین باخت آسیایی دختران والیبال سایپا

به گزارش “ورزش سه”، بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا از روز گذشته (جمعه) به میزبانی شهر ناخون‌راتچاسیما تایلند آغاز شد و به مدت هفت روز ادامه دارد.

تیم سایپا قهرمان لیگ برتر بانوان ایران که در گروه B مسابقات با تیم‌های سوپریم چونبری (تایلند)، آلتای (قزاقستان) و ریبیسکو فیلیپینز (فیلیپین) هم‌گروه است، امروز (شنبه) در دومین مسابقه خود به مصاف نماینده قزاقستان رفت.

نارنجی‌پوشان سایپا در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 11، 25 بر 20 و 25 بر 15 مغلوب نماینده قزاقستان شدند تا دومین ناکامی خود را در این رقابت‌ها تجربه کنند.

تیم والیبال زنان آلتای قزاقستان که سابقه شرکت در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان را در پرونده کاری خود دارد، در این رقابت‌ها از سرمربی و پاسور صربستانی بهره می‌برد.

مهدیه خواجه کلایی، پوران زارع، مونا آشفته، مهسا صابری، سودابه باقرپور و شبنم علیخانی (کاپیتان) بازیکنان شروع کننده تیم سایپا در مناطق یک تا 6 این مسابقه بودند و نگار کیانی (لیبرو) نیز آن‌ها همراهی کرد.
ریحانه داورپناه، مهسا کدخدا، فرزانه زارعی، هانیه محتشمی پور، غزاله نجاتی، نگار کیانی و زهرا بخشی نیز دیگر بازیکنان سایپا در این رقابت‌ها هستند.

مریم السادات هاشمی (سرمربی)، شهرزاد ریاضی و مریم مطلبی (کمک مربی)، لیلا داوودآبادی (سرپرست) و مهدیه فراهانی (فیزیوتراپ) به عنوان کادر فنی این تیم را در این مسابقات همراهی می‌کنند.

ریبیسکو فیلیپینز (فیلیپین) دیگر حریف سایپا در مرحله گروهی این رقابت‌ها است و نارنجی‌پوشان فردا (یکشنبه) در آخرین مسابقه مرحله مقدماتی به مصاف این تیم می‌روند.
سایپا در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها سه بر یک مغلوب نماینده سوپریم چونبری تایلند شده بود.

تیم والیبال بانوان سایپا در دومین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا نتیجه را به حریف قزاقستانی واگذار کرد.