عاشق رونالدو هستم، منظورم را درست نرساندم!

به گزارش “ورزش سه”، اورتون امروز با تک گل آندرس تاوزند در نمه دوم از شکست مقابل منچستریونایتد در استادیوم اولدترافورد گریخته و با یک امتیاز راهی بندر لیورپول شد. آندرس تاوزند که بعد از باز کردن دروازه داوید دخیا جشن شادی همیشگی رونالدو را در پیش چشم او تکرار کرد، بعد از این دیدار به رفع سوء تفاهمات پرداخته و تاکید کرد ستاره پرتغالی همیشه اسطوره او بوده است.

 

آندرس تاوزند گفت: “من شادی گل رونالدو را تقلید نکردم و این فقط نشانه احترام به فردی یود که روی دوران حرفه ای من تاثیرگذار بوده است. من ساعت های زیادی را در زمین تمرین و در اتاق تماشای فیلم گذراندم تا سعی کنم ضربات ایستگاهی، گام های حرکت و وقف شدن رونالدو برای درخشش در زمین فوتبال را تجزیه و تحلیل کنم. من وقتی در حال بزرگ شدن بودم همیشه بازی های رونالدو را نگاه می کردم.

 

 

بنابراین جشن شادی من تقلید از رونالد نبوده و این نشانه ای از احترام به یکی از اسوره های من بود. پس من احتمالا نتوانسته ام این جشن شادی را به درستی اجرا کرده و در واقع منظور خود را به همه بفهمانم.

 

زدن پنج گل در 9 مسابقه ابتدایی فصل؟ من عاشق فوتبال هستم و بسیار خوشحالم که فرصت برای بازی در اورتون وجود دارد. پیش از این نیز گفتم که باید به طور مداوم گلزنی کنم. به دلایلی نتوانستم در طول فصل گذشته این کار را انجام دهم. این فصل شروع خوبی داشتم، اما می توانم خیلی بهتر از این هم عمل کنم.”

 

آندرس تاوزند، مهاجم اورتون مدعی شد قصدش تقلید از کریستیانو رونالدو و او علاقه زیادی به این بازیکن دارد.