پیکان و نبردهای سخت با مدعیان بعد از دربی!

به گزارش “ورزش سه”، بر اساس قرعه کشی صورت گرفته برای مسابقات لیگ برتر بیست و یکم ، پیکان تهران فصل جدید رقابت‌ها با قرعه‌ای مناسب شروع خواهند کرد. همانطور که اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان هم از قرعه تیمش ابراز رضایت کرد، می‌توان با نگاهی به بازی های ابتدایی خودروسازان به این نتیجه رسید که این تیم برای جمع آوری امتیازات در اوایل فصل شانس مناسبی دارد.

پیکان کار خودرا در لیگ بیست و یکم با یک دیدار خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان آغاز می کند. شاگردان مجتبی حسینی که از مدت ها قبل کارشان را برای حضور در لیگ برتر شروع کرده‌اند، در دومین بازی این فصل برابر هوادار تهران قرار می گیرند و در سومین مسابقه میزبان ذوب آهن اصفهان خواهند بود. پیکان اولین بازی خارج از خانه این فصل را در هفته چهارم و در شهر تبریز برابر تراکتور برگزار خواهد کرد.

شاید سخت ترین جای فصل برای پیکان در هفته های نهم، دهم و یازدهم باشد. در این مقطع از لیگ برتر پیکان سه بازی حساس و متوالی با استقلال و پرسپولیس و سپاهان خواهد داشت. مسابقاتی که امتیاز گرفتن را برای شاگردان حسینی سخت خواهد کرد.

دیدار پیکان با استقلال و پرسپولیس دقیقا بعد از دربی پایتخت برگزار می‌شود و این مساله ای است که کار را برای آنها سخت‌تر جلوه می‌دهد.

با این وجودمجموعه پیکان با وجود بضاعت نه چندان زیادی که در بحث اقتصادی و بودجه‌ای دارند، بسیار امیدوارند در این فصل هم بتوانند با شگفتی‌سازی و کسب نتایج مطلوب چشم ها را به سود خود خیره کنند.

برنامه بازی‌های پیکان در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران به این شرح است:

هفته اول: پیکان- نفت مسجدسلیمان
هفته دوم: هوادار تهران- پیکان
هفته سوم: پیکان تهران- ذوب‌آهن اصفهان
هفته چهارم: تراکتور تبریز- پیکان تهران
هفته پنجم: پیکان- فجرسپاسی شیراز
هفته ششم: نساجی مازندران- پیکان
هفته هفتم: پیکان- گل‌گهر سیرجان
هفته هشتم: نفت آبادان- پیکان
هفته نهم: پیکان تهران- استقلال تهران
هفته دهم: پیکان تهران- پرسپولیس تهران
هفته یازدهم: سپاهان اصفهان- پیکان
هفته دوازدهم: پیکان تهران- پدیده مشهد
هفته سیزدهم: فولاد خوزستان- پیکان 
هفته چهاردهم: پیکان تهران-آلومینیوم اراک
هفته پانزدهم: مس رفسنجان-پیکان تهران

تیم پیکان تهران در میانه های نیم فصل 3 بازی دشوار با مدعیان خواهد داشت.