علیمنصور و سخت‌ترین قرعه در بازه چهار هفته‌ای

به گزارش “ورزش سه”، طلایی‌پوشان آبادانی در این فصل هم با تغییر مربی کار را استارت زده و اینبار علیمنصور را روی نیمکت خود می‌بیند. آنها که با مشکلات سریالی مربوط به کمبود بودجه و حمایت مالی همچون فصول اخیر دسته و پنجه نرم می‌کنند، در اولین هفته با ذوب آهن مصاف خواهند داد؛ تیمی که منصوریان نیز سابقه هدایت آن را دارد و انگیزه ویژه‌ای برای استارت موفق برابر آنها دارد.

 

آبادانی‌ها که علاوه بر تغییر چهره نیمکت خود، تغییراتی نیز در بخش مدیریتی داشته‌اند با امیدواری بالایی امیدوارند منصوریان بتواند آنها را به خواسته و هدفی که دنبال می‌کند نزدیک‌تر کند.

 

شرایط برای تقابل با تیم‌های سابق در هفته دوم نیز برای منصوریان ادامه دارد و آنها در دومین هفته از لیگ بیست و یکم باید برابر تراکتور قرار گیرند. منصوریان که روزهای عجیبی را در تبریز پشت سر گذاشته بود، در دومین جدال خود نیز با انگیزه‌های متفاوت و بالایی برابر این حریف حاضر خواهد شد. آنها البته در بخشی از برنامه لیگ با قرعه سختی مواجه شده‌اند و با تیم‌های مدعی این فصل پیکار خواهند داشت که مطمئن‌ترین بزرگترین چالش منصوریان روی نیمکت طلایی‌پوشان خواهد بود؛ جایی که طلایی‌پوشان در هفته‌های پنجم برابر گل گهر، هفته ششم مقابل پرسپولیس، هفتم برابر استقلال سه جدال سخت خواهند داشت و در ادامه بعد از تقابل با پیکان باید برابر سپاهان حاضر شوند. موضوعی که مسلما تاثیر زیادی در سرنوشت فصل این تیم در این مقطع از فصل و برنامه‌ریزی خواهد داشت. 

 

برنامه بازی‌های نفت آبادان در لیگ بیست و یکم

هفته اول: نفت آبادان – ذوب آهن اصفهان

هفته دوم: تراکتور – نفت آبادان

هفته سوم: نفت آبادان – فجرسپاسی شیراز

هفته چهارم: نساجی مازندران – نفت آبادان

هفته پنجم: نفت آبادان – گل گهر 

هفته ششم: پرسپولیس – نفت آبادان

هفته هفتم: نفت آبادان – استقلال 

هفته هشتم: پیکان – نفت آبادان

هفته نهم: نفت آبادان – سپاهان

هفته دهم: پدیده مشهد – نفت آبادان

هفته یازدهم: نفت آبادان – فولاد خوزستان

هفته دوازدهم: آلومینیوم – نفت آبادان

هفته سیزدهم:نفت آبادان – مس رفسنجان

هفته چهاردهم: نفت مسجدسلیمان – نفت آبادان

هفته پانزدهم: نفت آبادان – هوادار تهران

علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید صنعت نفت آبادان در اولین تقابل با تیمی که انگیزه زیادی برابر آنها دارد کار را استارت خواهد زد.