نبردهای حیثیتی مجتبی حسینی در شروع لیگ

به گزارش “ورزش سه”، با انجام قرعه کشی لیگ برتر تیم های مختلف حریفان خود را در طول رقابت‌ها شناختند و خود را برای مواجهه با آنها آماده خواهند کرد.

در این بین قرعه تیم پیکان با توجه به حضور مجتبی حسینی روی نیمکت این تیم قابل توجه است. شاگردان حسینی در هفته های اول لیگ برتر با تیم های سابق این مربی روبه رو می‌شوند.

پیکان در هفته اول مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می‌گیرد. نفت تیمی است که سال گذشته لیگ برتر را با هدایت مجتبی حسینی شروع کرد و نتایج خوبی هم گرفت. نفت با حسینی در نیمه بالای جدول قرار داشت .

سرمربی کنونی خودروسازان در نیم فصل پارسال از نفت مسجدسلیمان به ذوب‌آهن رفت و موفق شد این تیم بحران زده را در لیگ برتر بیست و یکم حفظ کند. حالا او در هفته سوم مقابل سبزقبایان اصفهانی قرار می‌گیرد و قطعا این دیدار برایش اهمیت ویژه‌ای دارد.

مجتبی حسینی که به عنوان دستیار یحیی گل محمدی و همچنین سرمربی در تراکتور تبریز کار کرده در هفته چهارم تیمش را در تبریز مقابل این تیم به میدان می‌فرستد تا یک مسابقه مهم دیگر را پشت سر بگذارد.

به عبارت بهتر در شروع رقابت های لیگ برتر حسینی تیمش را در 3 مسابقه حیثیتی و حساس به زمین می‌فرستد و بی تردید او و شاگردانش انگیزه زیادی برای کسب نتیجه مطلوب در این مسابقات خواهند داشت.

سرمربی پیکان در هفته های ابتدایی لیگ برتر با تیم های سابق خودش روبه رو می‌شود.