زمان اولین بازی سرخیو راموس برای PSG مشخص‌شد

به گزارش “ورزش سه”، بعد از گذشت دو ماه از انتقال سرخیو راموس به پاری سن ژرمن این بازیکن هنوز نتوانسته در ترکیب تیم فرانسوی به میدان برود. مدافع اسپانیایی چندی پیش از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شد و همچنان در حال ریکاوری است اما به نظر می رسد که او حالا در آستانه بازگشت به میادین قرار گرفته است.

 

در همین راستا اکیپ گزارشی پیرامون وضعیت سرخیو راموس منتشر کرده و مدعی شده که این بازیکن می‌تواند بعد از وقفه بازی‌های ملی و در مسابقه 15 اکتبر پاری سن ژرمن برابر آنژه برای شاگردان مائوریسیو پوچتینو به میدان برود. بر اساس این گزارش راموس تا آن زمان به طور کامل مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و هیچ مشکلی برای حضور در ترکیب PSG نخواهد داشت.

 

 

 

 

همچنین اکیپ در ادامه گزارش خود مدعی شده که سرخیو راموس احتمالاً در دیدار برابر آنژه از ابتدا در ترکیب پاری سن ژرمن قرار خواهد گرفت چرا که آن مسابقه در روز جمعه برگزار خواهد شد و بازیکنان اهل آمریکای جنوبی PSG نمی توانند خود را به موقع برسانند. یکی از این بازیکنان مارکینیوش برزیلی خواهد بود که احتمالا برای آن بازی آماده نخواهد بود و راموس می تواند جای او را در ترکیب اصلی بگیرد.

اکیپ مدعی شد سرخیو راموس احتمالاً بعد از وقفه بازی های ملی و در دیدار مقابل آنژه اولین بازی خود را برای پاری‌سن‌ژرمن انجام خواهد داد.