ناگلزمان: آمار می‌گوید در مسیر درستی هستیم

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ زیر نظر یولیان ناگلزمان فصل را فوق العاده آغاز کرده و در حال تکرار روزهای درخشان دو فصل گذشته با هانسی فلیک است. در آستانه دیدار مقابل فرانکفورت، یولیان ناگلزمان در نشست خبری حضور یافته و مدعی شد تیمش بدون استفاده از سیستم چرخشی نیز در شرایط خوبی قرار داشته و آمار موید این ادعا است.

 

یولیان ناگلزمان گفت: “فرانکفورت در طول تابستان تغییراتی در تیم خود ایجاد کرده است. آنها بهترین مهاجم خود یعنی آندره سیلوا از دست دادند و رسیدن به شرایط آرمانی زمان بر است. فرانکفورت هم خیلی عقب دفاع می کند و هم توپ را خوب بالا می آورند. قطعا فردا کار دشواری خواهیم داشت و باید متمرکز باشیم.

 

 

من تغییرات زیادی را در طول بازی های بایرن مونیخ انجام می دهم. اگر خیلی زود با اختلاف امتیاز زیادی از رقبا جلو بیفتیم، می توانم زودتر هم تعویض کنم و این کار را نیز انجام می دهم. ما در کنترل حجم کار حتی بدون استفاده از سیستم چرخشی نیز بسیار خوب هستیم و آمار مصدومیت های بایرن مونیخ نشان می دهد که در مسیر درستی قرار داریم.

 

سابقه درخشان بایرن مونیخ در خانه مقابل فرانکفورت؟ به طور کلی من علاقه ای به این موارد نداشته و به طور مختصر در این مرابطه چیزهایی خوانده ام. باید این آمار را بهبود بخشیده و البته خیلی هم به بازی های گذشته فکر نکرد.

 

شرایط بازیکنان بایرن مونیخ؟ کینگزلی کومان فردا قادر به بازی کردن نخواهد بود، او در تعطیلات بازی های ملی به تمرینات خود ادامه خواهد داد و امیدوارم به دیدار مقابل لورکوزن برسد. کورنتین تولیسو نیز در لیست بایرن نیست، اما شرایط او بهتر شده و بنجامین پاوارد نیز محروم است، اما به جز اینها همه بازیکنان آماده و در دسترس هستند.”

یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان بایرن مونیخ اعتراف کرد تیمش برابر فرانکفورت کار دشواری خواهد داشت.