کریس رونالدو بیرون زمین هم فوق ستاره است

به گزارش “ورزش سه”، خوزه سمدو و کریستیانو رونالدو یکدیگر را از زمان حضور در اسپورتینگ لیسبون می شناسند؛ جایی که آن ها از سال 1998 تا 2003 در کنار یکدیگر بازی کردند. در این مدت اما دوستی بین این دو نفر بیشتر شد و حتی گفته می شود که فوق ستاره پرتغالی در مقطعی سمدو را از خطر برکناری از کارش نجات داده است.

 

در واقع خوزه سمدو در آستانه اخراج از آکادمی اسپورتینگ لیسبون قرار داشته که در این بین کریستیانو رونالدو از وجهه خود در این باشگاه استفاده کرده و مدیر آکادمی را از اخراج سمدو منصرف کرده است.

 

سمدو در تمجید از کریستیانو رونالدو می گوید: “من همه چیز را مدیون کریستیانو رونالدو هستم. اگر او نبود من از آکادمی اخراج می شدم وقتی بزرگ شدم به محله ام بر می گشتم، جایی که بسیاری از دوستان من در دوران کودکی حالا در زندان هستند و یا به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده‌اند. هیچ چیز باعث نمی شود که فکر کنم من راه دیگری را انتخاب می کردم. من هم در آخر مثل بقیه به سرقت ماشین می‌پرداختم. دوران ورزشی، فرزندان و زندگی فوق العاده ام را مدیون کریستیانو رونالدو هستم.”

 

 

 

 

اما یک اتفاق ناراحت کننده برای خوزه سمدو افتاده و او همسرش را از دست داده است. سوریا سمدو، همسر او به شکلی غیرمنتظره و به دلیل سکته مغزی جان خود را از دست داده است. در همین راستا رسانه های انگلیسی مدعی شده‌اند که بعد از این اتفاق رونالدو با سمدو تماس گرفته تا به او دلگرمی بدهد.

کریستیانو رونالدو در اقدامی جالب به یکی از دوستان قدیمی خود بابت از دست دادن همسرش دلگرمی داده است ‌