هت‌تریک طارمی در اخراج در لباس پورتو!

به گزارش “ورزش سه” مهدی طارمی که در روزهای اوج فوتبالی‌اش به سر می‌برد، پس از گلزنی با پیراهن پورتو مقابل لیورپول در شب شکست سنگین تیمش، امشب در هفته هشتم لیگ فوتبال پرتغال به دنبال آن بود تا بتواند به درخشش خود در این لیگ ادامه بدهد و فصل رویایی‌اش را در پورتو با گلزنی مقابل پاکوس فریرا پیش ببرد.

 

طارمی در گلزنی ناکام بود اما روی گل اول تیمش تاثیر زیرکانه و زیبایی داشت و این‌چنین در برتری 2-1 پورتو نقش‌آفرین بود تا شاگردان کنسیسائو همچنان در موقعیت دوم جدول باقی بمانند؛ اما شب خوب ستاره ایرانی در ترکیب پورتو، خوب تمام نشد و او در لحظات پایانی از بازی اخراج شد.

 

او که منتظر سفر به امارات برای همراهی تیم ملی مقابل این تیم ملی فوتبال این کشور و سپس دیدار مقابل کره جنوبی است، حالا با این اخراج دیدار بعدی تیمش در لیگ پرتغال در هفته نهم مقابل توندلا را از دست داد.

 

این سومین اخراج طارمی در لباس پورتو بود؛ او پیشتر فصل گذشته در مقابل بنفیکا طعم تلخ اخراج را چشید و در لیگ قهرمانان اروپا هم در مرحله حذفی، مقابل یوونتوس با اعتراضات شدید خود داور را مجاب به کارت قرمز کرد تا این‌گونه با اخراج امشب مقابل پاکوس فریرا، تعداد کارت قرمزهای مهدی طارمی در لباس پورتو به عدد 3 برسد.

مهاجم گلزن و ایرانی تیم فوتبال پورتو با دریافت کارت زرد دوم، مسابقه بعدی تیمش در هفته نهم لیگ پرتغال را از دست داد.