وعده بزرگ کومان پس از شکست بارسا از اتلتیکو

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا به فاصله سه روز از شکست 3-0 برابر بنفیکا متحمل یک شکست دیگر شد. آبی اناری ها از هفته هشتم لالیگا میهمان اتلتیکو بودند و با دو گل مغلوب شدند. توماس لمار و لوئیس سوارز گل های میزبان را زدند تا بارسا اولین شکست فصل خود در لالیگا را تجربه کند.

 

 

 

 

رونالد کومان که آینده ای مبهم در بارسا دارد، در پایان بازی گفت:« از نتیجه غمگینم و فکر می کنم در مقاطعی از بازی برتر بودیم. اشتباهاتی داشتیم به خصوص روی گل اول اتلتیکو. قبل از بازی برای بازیکنانم توضیح داده بودم گه چگونه باید دفاع کنند. گفته بودم که در میانه زمین، بازیکن صاحب توپ را تعقیب کنند و نباید اجازه می دادیم به عمق بزنند ولی از این حیث مرتکب اشتباهاتی شدیم.

در زمین اتلتیکو 1-0 عقب افتادن کار را سخت می کند. در مقاطعی می توانستیم به حریف ضربه بزنیم ولی گل دقایق پایانی نیمه اول کا را سخت تر کرد. باخت 2-0 یک نیمه ای مقابل اتلتیکو هم شرایط را بسیار دشوارتر می کند. در نیمه دوم کوتینیو فرصتی عالی برای گلزنی داشت که از دست رفت. متاسفانه در تمام کنندگی بازهم بی دقت بودیم.»

 

 

 

 

کومان ادامه داد:« شانس های گل زیادی خلق نکردیم و همه می دانند که برابر تیمی مثل اتلتیکو که خوب دفاع می کند، خلق موقعیت گلزنی ساده نیست. برای پیروزی بر اتلتیکو باید بسیار بهتر از اینها بازی کرد به خصوص در میانه میدان که قدرت شان آنجا نهفته است. باید بازی را بیشتر باز می کردیم ولی نتوانستیم.»

 

صحبت با خوان لاپورتا:« دیشب تلفنی خرف زدیم و همه چیز خوب پیش رفت. امروز صبح نیز در مورد شرایط تیم حرف زدیم. حداقل در این زمینه، شفافیت بین مان وجود دارد.»

 

لاپورتا ظهر امروز تاکید کرده بود که کومان حتی در صورت شکست برابر اتلتیکو اخراج نمی شود. مرد هلندی در پاسخ به این سوال که بهتر نبود رئیس، زودتر از اینها از وی حمایت می کرد، چنین گفت:« می توانست اینطور باشد ولی در هر صورت باید از حرف های امروز او و آسودگی خاطری که به ما داد نیز یاد کنیم. در بارسا همیشه نتایج تعیین کننده اند. پس از فیفا دی، سه بازی خانگی داریم و باید همه را ببریم. همه تلاش مان را می کنیم تا به این هدف برسیم.»

 

 

لازم به ذکر است که دو بازی بعدی بارسا در لالیگا برابر والنسیا و رئال مادرید است. در لیگ قهرمانان نیز بارسا میزبان دیناموکیف خواهد بود.

 

رونالد کومان سرمربی بارسلونا وعده داد که پس از وقفه بازی های ملی سه بازی خانگی خود در لالیگا و لیگ قهرمانان را پیروز خواهند شد. یکی از این بازی ها برابر رئال مادرید است(2 آبان).