سجادی: امید زیادی به درخشش ووشو و کوراش داریم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، وزارت ورزش و جوانان شب گذشته (شنبه – 10 مهرماه) میزبان جلسه تخصصى سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با مسئولان فدراسیون ووشو و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی بود.

 

در این نشست علاوه بر سجادی، مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، على رغبتى مدیرکل دفتر برنامه ریزى،  مبینى مدیرکل دفتر آموزش و استعدادیابى، امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو، حسین اوجاقی و زهرا ناطقى نواب رئیس و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی و همچنین سایر مسئولان وزارت ورزش حضور داشتند.

 

سجادی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از شرایط فدراسیون ووشو و برنامه ریزى‌هاى صورت گرفته، گفت: امید زیادی به درخشش ووشو و کوراش کاران در بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو چین داریم و می‌دانیم که این فدراسیون می‌تواند سهم مهمى در سبد مدال‌آوری کاروان ایران داشته باشد.

 

وی ادامه داد: باید شرایط لازم برای تحقق اهداف پیش‌رو فراهم شود و این موضوع بدون همکاری مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون ووشو و البته تلاش ورزشکاران محقق نخواهد شد.

 

علی صدیقی دبیر فدراسیون، کوروش خسرویار دبیر انجمن کوراش، فرشاد عربی و‌محبوبه کریمی مربیان تیم‌های ملی تالو آقایان و‌بانوان نیز در این نشست حضور داشتند.

در دور قبلى بازى هاى آسیایى دو رشته ووشو و کوراش در مجموع موفق به کسب ٣ مدال طلا، ٥ نقره و ٢ برنز شدند.

وزیر ورزش و جوانان در نشست تخصصى با مسئولان فدراسیون ووشو و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی نسبت به درخشش این فدراسیون در بازی‌های آسیایی 2022 ابراز امیدواری کرد.