نیمار تبدیل به بچه لوس پی اس جی شده است

به گزارش “ورزش سه”، نام پی اس جی سال 2017 و پس از انتقال 222 میلیون یورویی نیمار بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد و تابستان امسال با پیوستن لیونل مسی به این باشگاه، پاریسی ها به صدر اخبار دنیای فوتبال رفتند. حالا این تیم با مثلث تهاجمی لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه به تیمی ترسناک تر تبدیل شده است و هدفی جز فتح لیگ قهرمانان ندارد.

سه بازیکنی که همه توپ ها باید به آنها برسد و قطعا در صورت ناکامی پی اس جی، تبدیل به مقصر اصلی خواهند شد.

 

 

 

 

ادوارد سیسه بازیکن سابق پی اس جی معتقد است که نیمار مشکل و معضلی بزرگ برای پی اس جی محسوب می شود. او به لو پاریزین گفت:« نیمار وقتی در بارسلونا بود، در اختیار تیم بازی می کرد. او دریبل می زد و حرکات تکنیکی اش را همیشه می دیدیم ولی در خدمت تیم بود. در پاریس اما رفتار او عوض شده است.

متاسفانه در پاریس به او بیش از اندازه اختیار عمل داده اند و او هر کاری دلش بخواهد در زمین انجام می دهد. خیلی مواقع نیز روی همین حرکات اضافه او توپ از دست می رود. نیمار بازیکن بزرگی است و در این هیچ بحثی هم نیست ولی او در پی اس جی تبدیل به یک لچه لوس و نُنُر شده است.»

 

 

 

 

هفته پیش بود که کیلیان امباپه پس از تعویض در دقیقه 88 بازی با مون پولیه و زمانی که روی نیمکت نشست، به انتقاد از نیمار پرداخت و با لب خوانی مشخص شد که می گوید نیمار به وی پاسخ گل نمی دهد. اتفاقی که برای چند روز، حواشی زیادی را باعث شد.

 

 

ادوارد سیسه بازیکن سابق پی اس جی معتقد است در این باشگاه به نیمار بیش از اندازه اختیار عمل داده اند.