رن 2-0 PSG؛ اولین شکست مسی با پیراهن پاریس

به گزارش “ورزش سه”، پی اس جی پس از پیروزی روحیه بخش 2-0 برابر سیتی در لیگ قهرمانان امروز به روآژون پارک آمده بود تا برابر تیم رده 14 رن قرار بگیرد. میزبان 9 امتیازی بود ولی پی اس جی هر هشت بازی خود را پیروز شده بود و 24 امتیاز داشت.

 

 

 

 

دقیقه 7 بازی روی پاس اشرف حکیمی بود که لیونل مسی شانس گلزنی پیدا کرد ولی ضربه او با اختلافی اندک به بیرون رفت. این صحنه همکاری های عالی جوردی آلبا و مسی در بارسا را تداعی می کرد.

 

رن به تدریج بر بازی مسلط شد و دو موقعیت خوب را از دست داد تا اینکه پی اس جی روی ضربه امباپه خودی نشان داد. پاس عالی مسی به امباپه رسید ولی ضربه نهایی ستاره فرانسوی خوب نبود.

 

 

 

 

دقیقه 30 بازی کاشته زیبای مسی به تیر دروازه برخورد کرد در حالی که بازیکنان پی اس جی خود را برای شادی گل مهیا می کردند.

دقیقه 35 بازی نیمار روی پاس مسی شانس گلزنی پیدا کرد ولی توپ را گلر در آغوش کشید.

 

 

 

 

بازی به دقیقه 44 رسیده بود که رن به گل رسید. سانتر زیبای سولیمانا با ضربه سر لابورده به تور نشست تا نیمه اول را رن برنده به رختکن برود.

 

 

 

 

تنها یک دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که رن به گل دوم رسید.

 

 

 

 

ارسال از راست لابورده را تیات با یک بغل پا به طاق دروازه کوبید تا دوربین ها روی کیلور ناواس زوم کنند. ناواس امروز از روی نیمکت بازی را نظاره می کند و جیجو دوناروما برای دومین بازی متوالی در ترکیب اصلی راهی میدان شده است.

 

 

 

 

پی اس جی دقیقه 68 فاصله را کاهش داد ولی گل کیلیان امباپه پس از بررسی وی ای آر مردود اعلام شد. دقیقه 73 شوت لیونل مسی با فاصله ای اندک از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 81 بازی داور خطای اشرف حکیمی روی مهاجم رن را پنالتی اعلام کرد ولی سپس با دخالت وی ای آر به کنار زمین رفت تا صحنه را بازبینی کند. او در ادامه تصمیم خود را پس گرفت تا پی اس جی امیدوار باقی بماند.

 

 

 

دقیقه 91 بازی شوت لیونل مسی از بیرون محوطه جریمه از روی دروازه به بیرون رفت تا پی اس جی همچنان در حسرت گل بماند.

 

6 دقیقه وقت اضافه هم به اتمام رسید ولی گلی دیگر از خط دروازه ها عبور نکرد تا این بازی با برتری 2-0  رن به پایان برسد.

پی اس جی امشب با همه نیروهای تهاحمی معروفش برابر رن قرار گرفت و در نهایت شکست خورده زمین را ترک کرد.