مهدی ترابی؛ پنجره بسته را باز می‌کند

به گزارش “ورزش سه”، ستاره پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ بیستم که با گلی دیدنی در آخرین بازی این تیم در لیگ قهرمانان برابر استقلال تاجیکستان مقدمات حضورشان در مرحله بعدی را فراهم کرد، اکنون وارد کارزاری دیگر خواهد شد تا بار دیگر توانایی خود را به رخ بکشد.

مهدی ترابی در فصل گذشته با آماری خیره کننده توانست نقشی پررنگ در قهرمانی سرخ‌ها ایفا کند، در ادامه با گلی دیدنی برابر استقلال تاجیکستان نیز نشان داد همچنان روی نوار تاثیرگذاری قرار دارد و یحیی روی بال‌های او می‌تواند به آینده این تیم کاملا امیدوار باشد.

ستاره تکنیکی پرسپولیس با شوت‌های غیرقابل پیش بینی و حرکات خارق‌العاده برای شکستن سدهای دفاعی حریفان، اکنون وارد اردوگاه تیم ملی شده و انتظار می‌رود در جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ نیز بتواند سهمی در موفقیت یوزها ایفا کند. جدال با امارات می‌تواند یک رقیب دلخواه برای این ستاره تکنیکی محسوب شود. ترابی که طی فصول اخیر خصوصا برابر رقبای اماراتی عملکرد و آمار مناسبی در سطح باشگاهی و در تیم پرسپولیس از خود به جا گذاشته، شاید اینبار با پیراهن تیم ملی نیز بتواند شرایط کسب نتیجه در امارات و مقابل سومین حریف تیم ملی را نیز به خوبی شکل دهد.

 

 

تیم ملی در دو بازی قبلی خود مقابل سوریه و عراق به برتری دست یافته و اکنون با 6 امتیاز در صدر جدول گروه در مسیر انتخابی جام جهانی شرایط خوبی را دنبال می‌کند و دستیابی به سه امتیاز سومین جدال مقابل امارات، پیش از تقابل سرنوشت ساز برابر کره جنوبی از جهات مختلف می‌تواند شرایط را برای آنها مهیاتر کند. دراگان اسکوچیچ که در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی توانسته از برزخ حذف ایران را نجات دهد، اکنون در مرحله نهایی انتخابی این رقابت‌ها نیز چشم به ستاره‌هایی مثل ترابی دوخته که بتوانند در این مسیر سومین تجربه حضور پیاپی در جام جهانی را رقم بزنند.

 

مهدی ترابی با قدرت تکنیکی قابل توجه خود باید دید قادر خواهد بود در سومین جدال تیم ملی و اینبار برابر امارات، مسیر تیم ملی را در صعود به جام جهانی هموارتر کند. تیم ملی با حضور ستاره‌هایی مثل مهدی طارمی، مهدی ترابی، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، علی قلی زاده و… که قادر به عبور از هر مدافعی خواهند بود، امیدوارانه‌تر از همیشه راهی امارات می‌شود و پیش بینی دستیابی به سه امتیاز از این جدال سخت هم البته دور از انتظار نخواهد بود، اگر تیم ملی با بدشانسی بزرگی مواجه نشود.

تیم ملی می‌تواند امیدوار باشد ستاره تکنیکی پرسپولیس طبق دیدارهای اخیر برابر نمایندگان اماراتی، اینبار برابر تیم ملی این کشور نیز موفق عمل کند.