موضع فراکسیون ورزش مجلس درباره پرونده ویلموتس

به گزارش “ورزش سه”، محمدمهدی فروردین درباره پرونده ویلموتس توضیح داد: صدور رای اگر با پیش‌بینی‌ها رقم بخورد، جای تاسف دارد و خسارت بزرگی به ورزش کشور وارد خواهد شد. ما در شرایط بازیهای جام جهانی هستیم و می‌‌تواند به لحاظ روحی هم تاثیرگذار باشد. افرادی اشتباه کردند و مسببین این اتفاق خودشان باید پاسخگو باشند. ما معتقدیم هرکسی در حد توانش باید کمک کند تا این پرونده در حد خودش به نفع فوتبال کشور بسته شود. نهایت اگر غیر از این باشد، نباید کل جامعه فوتبال آسیب ببیند و افرادی که کم‌کاری و اشتباه کردند باید خودشان جبران خسارت کردند.

 

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی راجع به صحبتهایش علیه سجادی اظهار داشت: ما وظیفه داریم به عنوان نماینده مردم در مورد مسائل مختلف به عنوان موافق و مخالف صحبت کند و این جزو اختیارات نماینده است. اما این بدین معنا نیست که الان با آقای سجادی دشمنی داشته باشم. یک سری موارد ابهام بود که ما قانع نشده بودیم و این وظیفه قانونی و شرعی من بود که به عنوان یک نماینده حرفم را بزنم و مردم بشنوند. دغدغه من دغدغه جامعه ورزش بود و زین پس در ریل گذاری ورزش کشور، به آقای سجادی کمک خواهیم کرد تا ورزش روزهای خوبی را داشته باشد.

 

او در مورد مشکلات مدیریتی پرسپولیس و استقلال عنوان کرد: ما وظیفه نداریم مصداقی وارد موضوع یا جزئیات شویم، وظیفه ما در سطح کلان است و موضوعی که امروز از ما انتظار هست، fpe پیگیری خصوصی سازی است. اگر این اتفاق بیفتد، خصوصی سازی نقشه راه برای انتخاب هیئت مدیره دارد و اگر مکانیسمی درسته باشد، نارضایتی هایی که شاهدش هستیم را نخواهیم بود.

رییس فراکسیون ورزش مجلس می‌گوید افرادی که در پرونده ویلموتس کم کاری کردند، خودشان باید پاسخگو باشند.